Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kéne elmondanom a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne elmondanom a lány barátomnak, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Sokat szokott poénkodni a barátság extrákkal, de sok minden mással is és nem tudom mit gondol komolyan és mi az ami még hülyéskedés. Én egyre inkább úgy érzem, hogy szerelmes vagyok, de attól félek, hogy akárhogy mondanám el, csak viccnek hinné.

2016. máj. 12. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
KEdvellek. Kicsit jobban mint egy barát. Mondd komolyan, őszintén s akkor nem lessz poénnak nézve. Nem kell túlvarriálni mindent.
2016. máj. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor mondod, akkor lazán fogd meg a felkarját, és úgy komolyabban is vesz.
2016. máj. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Milyen barátság extrákkal? Hogy összejártok dugni?

Ilyen kijelentéseket alja kategóriás ribik tesznek, értelmes lány pedig. Nem, poénból sem.

2016. máj. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!