Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első szerelem, hogy alakult?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szerelem, hogy alakult?

Figyelt kérdés

Még általános iskola 4.osztalyában történt. Igazából ez egy be nem teljesült szerelem, annak ellenére hogy viszonozta. Tíz év múlva a közösségi oldalakon keresztül újra talakoztunk, de nem történt semmi köztünk. Mindig "rosszkor" talakoztunk.

Sokszor gondoltam rá, és ő is rám. 17 év telt el, de néha még mindig eszembe jut.

Ez egy általános dolog? Sokszor gondolsz az első szerelemre? Ha nem teljesült be, akkor el gondolkodsz azon, hogy ha akkor egy pár letettek volna akkor más lenne most?


2017. febr. 3. 20:58
 1/9 anonim válasza:
100%

Xarul.

Annyit szenvedtem és kínlódtam miatta feleslegesen, hogy már rég nem érdekel és nem is gondolok rá. :)

2017. febr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy jártam, mint az első, pedig viszonzott volt.

Szerencsére azóta megtaláltam a megfelelő embert :)

2017. febr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem voltam még szerelmes, nem mindenki olyan szerencsés, hogy olyan hamar megtapasztalhassa ezt az ilvileg fantasztikus érzést, ami mindennél jobb, szerintem az ember a saját boldogságát nem csak ezzel tudja előteremteni, de ez csak az én véleményem, csak a gyengék akarnak mindenáron valakit, akik nem tudják egyedül élni a mindennapjaikat.
2017. febr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gimiben voltam először szerelmes, évekig és fülig, de nem mondtam el senkinek. Évekkel később, túl egy másik kapcsolaton úgy döntöttem, hogy elmondom neki, mert nem bírtam kiverni a fejemből és nem akartam hogy egész életemben a mi lett volna ha-n merengjek. Szóval megtettem, természetesen nem lett belőle kapcsolat, de ennek ellenére örülök, mert így le tudtam zárni magamban a dolgot. Meg azóta mint barátok tartjuk a kapcsolatot, néha jókat beszélgetünk, szóval nem lett rossz vége:) Jelenleg reménykedek abban, hogy egyszer találkozom valakivel akibe ugyanennyire szerelmes leszek és aki ugyanígy érez irántam is.
2017. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a hármasnak üzenném én is, hogy a szerelem eddig jóval több szomorúságot hozott nekem is mint boldogságot és attól még mert valaki vágyik egy társra meg a szerelemre az nem jelent azt, hogy egyedül képtelen boldog lenni.
2017. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Volt több "első" is. Mind ugyan ugy végződött szóval ezért veszem egybe őket.

bátortalan voltam....mindig addig húztam a dolgokat amíg ők el nem hívtak randira amire sosem mentem el. 25/f

2017. febr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam szerencsére még most is tart. 20/L 22/F
2017. febr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az első szerelmem lesz az utolsó, ha minden jól megy :)
2017. febr. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Középiskola első évében kavartunk egy osztálytársammal, még csak meg se csókolt, na mindegy, nagyon szerettük egymást, de hogy járnánk azt soha nem mondtuk ki, és 9. év végén besértődött , azóta nem szólunk egymáshoz :) most vagyunk 11.esek
2017. febr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!