Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy olyan lányba aki már sok fiúval volt. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lány, most lesz 18 de már hallottam hogy több fiúval is volt már. Be kell, hogy valljam ez engem nagyon zavar, de nem tudok mit tenni vele ő sem tud már rajta nyilván változtatni. Én ha erre gondolok nagyon féltékeny leszek és rossz érzés.

De elfogadom ez van, de valamiért mégis zavar. Még nem vagyunk együtt, de komolyodhat a dolog de amióta 1-2 dolgot megtudtam valahogy másképp nézek rá. Még mindig szeretem és vele akarok lenni de sokmindent meg kéne akkor beszélnünk. Én nem ítélem el, csak egyszerűen rossz, hogy nem ismertem még akkor és nem velem volt mondjuk végig és nem volt egy normális barátja sem.

Lehet, hogy velem van a gond, hogy ez zavar? Mi a helyes ilyenkor mármint hogy kell ezt kezelni? Mit csináljak, hogy ne érezzek ilyen féltékenységet? Nem mondtam a lánynak, hogy megtudtam dolgokat és, hogy zavar és nem is akarom megbántani, szeretem és kész.


2017. febr. 7. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A gond veled van, bár nem nevezném gondnak, de semmi közöd neked ahhoz, hogy hány fiúval volt. Csak azért tűnik furcsának, mert még fiatalok vagytok. Persze nem túl erkölcsös és szimpatikus dolog ez, de emiatt féltékenynek lenni elég nagy butaság.
2017. febr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó hát nem tehetek róla. Én nem "akarok" féltékeny lenni nem direkt csinálom
2017. febr. 7. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:
értem én, de próbáld tudatosítani magadban a helyzetet. most az van, hogy az eszeddel tudod hogy butaság ez az egész, de a szíveddel nem. ezért vagy kétségek között.
2017. febr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Veled van a baj. Foglald el magad, mert teljesen mindegy hogy hány fiúval volt előtted, ha neked tetszik, és most veled lenne. Ne cseszd el a lehetőséget, egy ilyen miatt. Legalább több tapasztalata lesz. 18/f
2017. febr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha össze szeretnél vele jönni, el kell engedned a sok aggodalmad, féltékenységed, ellenérzésed egy olyan szituval szemben, amin már nem lehet változtatni.

Ellenkező esetben nem fog működni a kapcsolatotok, nagyon nyomasztani fog a dolog (és ezt a lány is le fogja venni).

2017. febr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!