Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Osztálytársak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oldkacsakodaa kérdése:

Mit tegyek? Osztálytársak vagyunk, legjobb barátok voltunk, de én beleszerettem ebbe a lányba. A mindenem lett viszont ő nem szeret viszont. Lezártam vele végleg, de mindennap látom.

Figyelt kérdés
Hogyan éljem túl?
2016. dec. 29. 09:47
 1/4 anonim válasza:
Én ugyan ezt átéltem ,de mi még mindig legjobb barátok vagyunk, és én mindent megteszek érte hogy érezzen irántam valamit. Szerintem te se add fel.(ezt még egyszer osztálytársam mondta:fiú és lány legjobb barát nem létezik ebből lesz valami)
2016. dec. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Egyetértek az előzővel. Ugyanez volt a helyzet velem is, de valahogy mégsem adtam fel. Egyszerűen nem tudtam beletörődni ebbe, így hát folytattam az érdeklődést iránta, éreztettem vele, hogy én továbbra sem adom fel. És egyszer csak eljött az a pillanat, amikor ő akart velem beszélni.

Én csak ezt tudom tanácsolni. Sok sikert :)

2016. dec. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De most azert haggyak neki egy kis idot nem? Es mondjuk valentin napon meglepem valamivel, az meg 2 honap, van ideje gondolkodni:)
2016. dec. 29. 22:36
 4/4 anonim válasza:
Igen, egy ideig ne hozd fel előtte ezt a témát. Viszont ugyanúgy próbálj meg beszélgetni vele, mint azelőtt. Ez fontos, legyetek jóban! :)
2016. dec. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!