Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek találkozzak vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek találkozzak vele élőbe?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit interneten ismertem meg. 5 évvel idősebb nálam és már 1 éve éjjel nappal beszélgetünk. Küldött magáról egy csomó képet és mindegyiken ugyan az a lány volt és amit mondott az a képen is látszódott (pl. befestette a haját) de az arca minden képen ugyan az volt. Képeket is küldött az állatairól és egy videót is amiben megszólalt és lány hangja volt. Szerintetek érdemes vele találkoznom?

Egy o.társam is ott lenne velem... Meg azt hiszem (bár még nem láttam) szerelmes vagyok belé.



2017. febr. 7. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
te fiú vagy, vagy te is lány? Ennyire fiatalra bukik, akkor lehet van valami gondja.
2017. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát igen... Lehet tetszem neki. Mert mindig azt mondja hogy elvesz, meg szerelmes belém meg mikor rákérdeztem ki tetszik azt írta: Te♡♡♡

Szóval lehet. És én is lány vagyok.

2017. febr. 7. 15:58
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
yah akkor lehetséges, mert melegeknék és leszbiknél sokszor úgy van, hogy az idősebb a fiatalabbat részesíti előnyben, nos akkor szerintem egy webcamos beszéletés után simán menj bele a találkozóba :d
2017. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, kedves vagy!

De nekem nagyon bejön, csak félek a találkozástól. :p

2017. febr. 7. 16:05
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem találkozz vele nyugodtan, én is voltam így, én fiú vagyok ő lány, de én már félév elteltével találkoztam vele :), hidd el jó lesz, csak elsőre különös és furcsa lesz, egy kis idő kell, hogy ott is belejöjjetek dolgokba.
2017. febr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 meszike91 ***** válasza:
Lehet egy pedofil és meg fog erőszakolni XD
2017. febr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt mondom, hogy találkozz vele. Én is egy év után találkoztam vele, mert eleinte nem vettem komolyan. Kiderült, hogy ez volt kb. az egyik legnagyobb hibám. Még most is bánom, ha tehetném változtatnék rajta, de sajnos nem lehet...:(
2017. febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De mi van, ha a 4-nek igaza van? :/ Ha tényleg nem az akinek mondja magát?
2017. febr. 8. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!