Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Többet érzünk barátságnál, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet érzünk barátságnál, de egyikünk sem mer lépni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel nagyon jó barátunk vagyunk, viszont az utóbbi időben elkezdett kialakulni köztünk valami. Sokat vagyunk együtt, ölelgetjük egymást, fogjuk egymás kezét, sokszor megpuszil, engem néz, stb. Ennek ellenére kimondva még nem vagyunk együtt, habár érezhető, hogy ez már több, mint barátság, már a barátaink is rákérdeztek, hogy mi van köztünk. Viszont úgy érzem, toporgunk egy helyben, mert konkrétan még egyikünk sem lépett. (Illetve egyszer kissé részegen azt mondta, szeret, bár ez nem tudom, mennyire számít). Az lenne a kérdésem, hogy mit kéne tennem, hogy tisztázódjanak köztünk a dolgok? Beszéljek vele erről? Esetleg mondjam meg neki, hogy én már többet érzek barátságnál? Arra gondoltam, hogy holnap suli után megkérném, hogy menjünk el együtt mondjuk enni és úgy tudnánk beszélni, ez mennyire jó ötlet? Bocsi, kicsit hosszú lett, de köszönöm, ha valaki segít.

18/L



2017. febr. 9. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Suli után beszélgessetek. És te tisztázd,ha neki nincs mersze.
2017. febr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most már én is többet érzek barátságnál :DD
2017. febr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
merj lépni
2017. febr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem értek egyet a női kezdeményezéssel, de lépj már te elsőnek, mert ezt a szenvedést olvasni is rossz volt.
2017. febr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A szenvedés azért enyhe túlzás, bár igazatok van. Köszi! :D
2017. febr. 9. 17:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. Ennyi
2017. febr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Arany drága bogaram. 18 évesen lehetne már annyi sütnivalód, hogy nem a kimondástól lesztek egy pár. Akár kimondod, hogy gravitáció, akár nem, az attól még létezik és működik. Viselkedj úgy, mint aki kapcsolatban érzi magát. Talán ő is megtalálja most már a tökeit, és ő is úgy fog viselkedni.
2017. febr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!