Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vigyem tovább a barátsá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vigyem tovább a barátságunkat?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt aki nagyon tetszik és találkoztunk is már egyszer-kétszer ahol egész jól elbeszélgettünk, viszont ő barátságnál nem akar többet, de ő már akkor így volt vele amikor még nem találkoztunk, de mégse mondta el annak ellenére, hogy tudta mit érzek iránta. Most pedig kiegyeztünk abban, hogy csak barátok leszünk, de nem hiszem, hogy nekem ez menne, mivel egész nap csak rá tudok gondolni és így még nem éreztem senki iránt. Tudom, hogy 15 évesen nem ezzel kéne foglalkoznom és meg is próbáltam elfelejteni, de egyszerűen nem megy. Amióta megismertem konkrétan nem érdekel senki és semmi rajta kívül. Akinek lenne bármiféle tanácsa azt szívesen elolvasnám :D
2017. febr. 9. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Kettesben találkoztatok többször?
2017. febr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Utánfutóval
2017. febr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, kettesben találkoztunk.
2017. febr. 10. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!