Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy próbáljak ezen túllépni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy próbáljak ezen túllépni? Kicsit sz*rul esett, hogy aki nem is ismer, külső alapján megítélt aztán barátomat arra biztatja, hogy dobjon engem és jöjjön össze egy pláza cicával?

Figyelt kérdés
Barátom mesélte,hogy ráakadt egy lány,és egy ismerőse(fiú) fűzögette,hogy jöjjön össze a csajjal,mert,hogy milyen jól néz ki stb.. Barátom mondta,hogy nem jön össze vele,mert engem szeret.. Mondta a srác,hogy akkor kíváncsi ki a barátom barátnője.. Épp találkoztunk barátommal a pályaudvaron,erre jött a srác a csajával.. Srác elég furán nézett rám ilyen" ez a csajod?" nézéssel. Majd pár óra múlva írt üzenetet barátomnak facebookon,hogy hát nem bántásból de az a csaj sokkal szebb mint én,ezért hagyjon engem a pics*ba és jöjjön össze azzal a csajjal.. Barátom mondta és mutatta is,hogy azt írta neki,hogy nem hagy engem a p*csába mert engem szeret és nem jön össze a csajjal.. Igy sincs sok önbizalmam,de most kicsit bevallom szarul esett,hogy aki nem is ismer de ő se valami szép,barátomat ilyenre biztatja.. Félek,hogy elveszítem a barátom és azért mert korábban ugyan ez miatt elveszítettem az előző barátom,igaz akkor csak 3hetejártam azzal a sráccal.. Barátommal lassan 3 hónapja és nem hiányzik,hogy egy kedves jó akaró miatt dobjon.. :( Próbálom ezt elfelejteni,hisz ha szeret a barátom,akkor velem marad,de ezen kattogok akaratom ellenére is mint egy drogos..
2012. márc. 27. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:

A barátod szeret téged:)

Egy nyomorult miatt nem fog elhagyni, ha nem primitív!

Szóval nyugalom;)

Azért van veled, mert jó csaj vagy és jó veled lenni. Gondolom...

Ha csak becsap téged vagy gyenge, az nem azon fog múlni, hogy van ez a seggarc barát. Amíg vannak szép nők, addig van kínálat. Most azt nem mondhatom, hogy írtsd őket, mert barbár dolog lenne és nem is sikerülne. Egyszerűne bízz a barátodban. A másiknak meg remélem betörik az arcát xD

2012. márc. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Barátom szeret,és volt,hogy még párszor megpróbáltak bekavarni annó,de akkor is velem maradt. Meg látszik rajta,hogy szeret,sokat is foglalkozik velem meg minden. De azért mégis félek..
2012. márc. 27. 22:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Úristen, hogy milyen gyökér emberek vannak, ezen még mindig ledöbbenek, pedig nem vagyok már tinédzser...Hihetetlen!

Nézd, ha ne adj isten az a másik lány szebb is lenne nálad (ezt mondjuk nem hiszem), akkor is legyen eszed, és vigasztaljon a tudat, hogy TE viszont értelmes és kedves lány vagy, ami ezerszer többet ér egy formás fenéknél, ha annak a tulajdonosa egy sötét, buta, primitív kis liba. A srácot is éppen eléggé leminősíti a viselkedése.

Nevesd ki őket, és bízz meg a barátodban, a leírásod alapján ő is normálisnak tűnik (az ő helyében leépíteném az ilyen "haverokat").

2012. márc. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!