Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire "elfogadható" ha 13...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "elfogadható" ha 13 évesen tetszik az osztálytársam?

Figyelt kérdés
13 vagyok, és annyira nem szeretnék még a fiúkkal foglalkozni, viszont megtetszett az egyik osztálytársam. Már régebben is 'bejöttem' neki, és barátnōim szerint még most is... Ha 13 évesen tetszik valaki, esetleg ""közelednék"" is hozzá (nem smárolni, vagy hasonló,hanem csak beszélgetni) az miért akkora baj? Nektek mi a véleményetek? Nem a kamaszkorban vagyunk már?:D èn úgy tudom, hogy a 11-12 évesek a pre-tinédzserek. Nektek hány évesen volt elōször barátotok?:)
2017. febr. 12. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 13 évesen összejöttem egy 17 éves sráccal. -Még mielőtt bárki leszólna, azelőtt megemlíteném, hogy ez a srác nem erőltet semmi olyat, amit én nem szeretnék.- Szerintem nincs semmi gond azzal, ha közeledni akarsz felé. :)

14/L, még mindig együtt! :)

2017. febr. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen egy évig együtt voltunk.


16/L

2017. febr. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

?

Rengeteg lánynak tetszik egy srác az OVIBAN...


Mi ezzel a baj? Beszélgetéshez vagy vonzalomhoz nem vagy túl fiatal s 13 évesen már határozottan abban a korban van az ember lánya, hogy képes érdeklődni a másik nem iránt egy fokkal komolyabban, mint ovisan.

Nem látok vele problémát.

2017. febr. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
*Nem látok benne problémát, inkább. Nem tudok most fogalmazni, bocs.
2017. febr. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, főleg ha csak beszélgetni szeretnél vele. Egyébként szerintem alig van olyan lány vagy fiú, akinek nem jött/jön be valamelyik osztálytársa, pláne ilyen korban.:D

14/L

2017. febr. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Egyáltalán nem baj, ha tudjátok, hol a határ. Normális, hogy ilyenkor már elindul az érdeklődés a másik nem felé.

Az első "barátom" 13 évesen lett, sétálgattunk az utcán, fagyiztunk, elmentünk sütizni, sokat beszélgettünk, meg ilyenek. Ez teljesen rendben van. Eszembe nem jutott volna felhívni hozzám, vagy hogy én menjek hozzá, még az udvarra sem. Ennyi idősen ez pont elég is volt. 6 hónapig "jártunk". Szerintem ez hozzátartozik a serdülő korhoz. Ettől szép az egész. De ha plátói szerelem marad, és sosem adod a tudtára, hogy mi a helyzet, az is egy élmény, titokban szerelmesnek lenni 😀 22/L

2017. febr. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 October15 ***** válasza:
100%

Nincs vele baj, tulajdonképpen 13 évesen még a "smárolás" is bőven beleférne. Bár ha "vagy hasonló"-ként utalsz rá akkor aligha mennél tovább a csóknál. :D [Aztán persze az első esetleges "szeretlek" után bugyit kell majd cserélni mert hát tini lányok és az ingerrel teeeeeeeeeljesen arányos fizikai és érzelmi reakciók... :D de annyi baj legyen] Amíg magadon bírod tartani a ruháid addig 13 évesen oké a dolog.


25F

2017. febr. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 October15 ***** válasza:
100%
6.: Oké ez már-már túlságosan is cuki.. :D
2017. febr. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!