Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bi/leszbi lányok, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi/leszbi lányok, milyen lányok tetszenek külsőre/belsőre?

Figyelt kérdés

külsőnél gondolok itt arra mint pl: magasság, alkat, hajszín


és a belsőre is kiváncsi lennék, köszi a válaszokat!



2013. nov. 1. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Magasság:kicsit magasabb nálam,de csak kicsit.(160 centi vagyok kb.)

Alkat:átlagos,legyen rajta mit fogni,szóval ne legyen deszka.

Hajszín:vörös,barna,fekete.-Szőke kizárva!

Szemszín:barna,zöld.Kék kizárva!


Belső:őszinte,magát adja,tudjon vagány is lenni,de érzékenyüljön is el,legyen nőies,ne bunkózzon be gyakran,néha megteheti(mert én is csak néha teszem meg),azt adja,amit én adok neki-mint szexuálisan és mint pedig érzelmileg.


Kb..


17/L.-Barna haj(volt vörösre festett és lesz is),barna szem,160 centi kb.,őszinte,átlagos,nem játszom magam meg.

2013. nov. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én nagyon szeretem a sötét, kb vállig érő hajú lányokat

főleg világos szemmel

ez teljesen a zsánerem, nem tudom miért :D

magasság...hát mivel én elég magas vagyok ezért kb 170 centi az ideális de szerettem bele olyan lányba aki 160 centi alatt volt :D

alkat...hát az igazából majdnem mindegy, én a nagyon vékony, sovány lányokat nem igazán szeretem, a teltkarcsúakat viszont igen

de nem mérvadó az alkat

azokat a lányokat akik már szinte pasinak néznek ki, nem igazán szeretem...de lipstick se vagyok...valahogy nekem stílusra azok a laza, vagány, lányok jönnek be

és szeretem az igényes tetoválásokat is


belső

hát én elég határozott személyiség vagyok, gyorsan felkapom a vizet, és elég szétszórt is vagyok

így szeretem ha a másik higgadt, nyugodt természetű, de szintén határozott

a papucsokat, meg akiknek nincs véleményük azt nem bírom

okos, jó humorú, megbízható, hűséges, őszinte, kicsit bolond


nekem ilyen az ideális :) de már másfél évvel ezelőtt megtaláltam :D


19/N

2013. nov. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Külső: haj: barna v. fekete. A vörös és a szőke nem annyira. Ja, és vállig érő vagy hosszú, a rövid tusi haj, egyáltalán nem ön be, nem tetszenek a fiús lányok.

szem: mindegy

magasság: 170 cm körül legyen (167 vagyok)

alkat: átlagos (sovány semmi esetre sem!)


belső: visszafogottabb (nem az a bulizós típus), hűséges, őszinte, humoros


Nekem fekete (festett) vállig érő hajam van, zöld szemem, 167/átlagos alkatú. Nem vagyok az a kimondottan diszkóba járós típus.


21/L/L

2013. nov. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Nekem is a visszafogottabb lányok tetszenek, én is nyugisabb vagyok. Legyen őszinte, hűséges, humoros + legyen véleménye.


Hajszín: barna, fekete, vörös és hosszú/vállig érő. Szemszín: a barna a kedvencem, de a kék vagy a zöld is lehet szép.

Alkat: nekem is az átlagos alkatú lányok tetszenek. Magasság: kicsit legyen magasabb nálam, én 160 cm körül vagyok és átlagos alkatú + hosszú barna hajam van és kék szemem.


20/L/L

2013. nov. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én a velem kb. egymagasságúakat szeretem (én se vagyok túl magas), átlagos vagy vékony testalkattal (én vékony vagyok), mindegy, hogy hosszú vagy rövid a haja, csak lányos legyen úgy egészében, illetve a haja lehet szinte bármilyen színűre festett.


Belsőleg szeretem/szeretném, ha kedves, megértő, lehet kicsit bolondos is. Legyen határozott, vagy legalábbis nálam határozottabb :)


Asszem ennyi.

18l

2013. nov. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Magasság: lehet nálam magasabb vagy alacsonyabb is én 167 vagyok

Testalkat: vékony vagy átlagos

Haj: ne legyen extrém a hajszíne...legyen hosszú vagy legalább vállig érő

Szem: kék, barna, zöld...mindegyik szép tud lenni

Megjelenés: legyen nőies...nem agyonsminkelve...felőlem lehet sportosan nőies is csak látszódjon, hogy ad magára...


Belső tulajdonságai: életvidám, hűséges, őszinte, vicces...én elég nyugodt típus vagyok, de azt se bánom ha bulizós


Én egy 167cm magas, átlagos testalkatú, hosszú barna hajú és barna szemű lány vagyok.


21/L

2013. nov. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem a fiusabb lányok jönnek be,rövid vagy max vállig érő vagány haj,hajszín kb mindegy csak természetes legyen.

ami a testalkatot illeti ott is a fiusabb jön be,kis-normál mell, viszonylag szálkásabb-sportosabb alkat.

ami pedig a belsőt illeti számomra fontos a határozott,magabiztos fellépés egy kis vagánysággal párosulva,mivel én is elég határozottnak vallom magam.és most ugye mgé sorolhatnám az alap dolgokat h őszinte ,hűséges meg stb...

de ami még nagyon fontos az a humor,és h legyen vmi a személyiségében ami megőrjít az első perctől fogva

19/L

2013. nov. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

külső:

haj: fekete vagy szőke, félhosszú, kicsit hullàmos.

szem: kék, zöldes. barna nem.

világos bőr, kb 158-170 centi között. karcsú, közepes mell, vékony lábak.

belső:

kedves, vicces, tudja magát megvédeni, kicsit csendes, aranyos, stb :)

én már megtaláltam csak valószínüleg heteró. jobban megismerem beszélek vele :)

2013. nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

160-170cm

hajszín mind1, de rövid vagy középhosszú (vállig érő). a hosszú hajat ki nem állhatom :/

a szem megint nem számít

vékony(de nem gebe) - norm - kicsit duci - ez ok

Kinézetre vagy csinos-lányos, vagy sportos-lányos


őszinte

értelmes (lehet vele komoly dolgokról beszélgetni, nem csak a bulik érdeklik) !!!

szociálisan érzékeny

érett (értelmileg és érzelmileg egyaránt) !!! (nem akarok senkit megbántani, de ah eddig tapasztaltam ez nagyon hiányzik a leszbikből)

2013. nov. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!