Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Milyen lányok tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen lányok tetszenek belsőre a legjobban? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki szépnek tart és a belsőm is tetszik neki,de szeretném ha tényleg megszeretne annyira, hogy ne féljen velem beszélni,esetleg kezdeményezni. (Jelenleg facebook-on is fél óra biztatás után mer rám írni és suliban is az a gond, hogy nem mer megszólítani, mert fél, hogy hülyeségeket beszélne össze-vissza.)

Szeretnék úgy viselkedni vele ami neki 'imponáló' lehet és nem félne utána, plusz meg is szeretne nagyon. (R|banckodás kizárva!!)

Köszönöm előre is.


2013. máj. 20. 18:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez pont azt jelenti,hogy odavan érted :)
2013. máj. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Belsőre? Legyen meg mind2 veséje.
2013. máj. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Tudom-tudom,de valami olyat szeretnék ami annyira tetszik neki bennem, hogy esetleg elszánja magát arra, hogy kezdeményezze ő a beszélgetéseket vagy valami ilyesmi.

Most is fent van facebookon, de sajnos megint nem ír..gondolom most is fél, hogy nem tud mit írni..ez van akkor is, ha személyesen kerül sor a beszélgetésre.


Egyébként köszönöm az első választ! :)

2013. máj. 20. 18:24
 4/17 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is mondja, a jelekből ítélve már most is beléd van esve, úgyhogy maradj ilyen:)
2013. máj. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát akkor írj rá te:)
2013. máj. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
aranyos,kedves, ne hisztizzen, megértő, és szeressen
2013. máj. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nekem már kicsit "kellemetlen", hogy mindig nekem kell kezdeményezni a beszélgetést.

Elmondása szerint (persze nem nekem mondta..) egy kedves,megértő,segítőkész,őrült,szép lány vagyok és ez mind szép és jó, de sajnos semmire nem megyek vele, mert még csak nem is nekem mondja.


Amiket az utolsó írt az meg van bennem úgy érzem.:)



Köszönöm a segítségeket!

2013. máj. 20. 18:29
 8/17 anonim ***** válasza:
Olyan lányok tetszenek belsőre, akiknek szép mélyvörös a mája, és formás a hasnyálmirigye.
2013. máj. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Na de baba, ha nem mer kezdeményezni, az nem miattad van, ezen neki kell változtatni.Amit tudsz tenni, hogy sokat vagy vele és egy idő után biztosan megszokja, hogy egy szép lány érdeklődik utána és mer majd kezdeményezni.

Vagy itasd le, bár ez csak ideiglenes megoldás:D

2013. máj. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Perverz lányok tetszenek legjobban. Akik még a hotdogot is faroknak látják.
2013. máj. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!