Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek külsőre és belsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek külsőre és belsőre milyen lányok tetszenek? Légy szíves kort is írjatok!

Figyelt kérdés
fiú,lány,tetszik,kor,belső,külső

2012. okt. 3. 20:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

Külsőre a kicsit vékony.Kicsi de formás mell.Formás fenék.Hosszú legalább vállig érő haj.Aranyos helyes arc.

Belsőre Kedves,vidám.Kicsit félénkebb.

Valahogy most így ennyi.

19F

2012. okt. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%

Átlag alkat, ne legyen pálcika, de azért figyeljen magára. Legalább félhosszú haj. Formás fenék, átlagos mellek. Belsőre: legyen kedves, aranyos, vidám természetű, és normális.

17/F

2012. okt. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%

Külső : Barna haj és a barna szemek a gyengéim. Átlagos testalkat


Belső: Kedves, Vicces, Jókedvű, Életvidám, Aranyos, Nem Beképzelt


16/ F

2012. okt. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Külső: Sportosabb alkat,legyen melle,ne legyen ronda,hosszú haja legyen,ápolt legyen.

Belső: kedves,aranyos,szeressen,okos,legyen humorérzéke.

16/F

2012. okt. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

nubiles.com összes

27F

2012. okt. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Na most mindenki aki válaszolt, írja meg, hogy külsőleg milyen randa, és belsőleg milyen goromba.
2012. okt. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%

nagyon válogatós vagyok, ennek ellenére nincsenek konkrét eseteim, teljesen mind1, csak ragadjon meg egészében


egy kivétel azért akad, a hosszú fekete egyenes haj, egy amúgy számomra nem is vonzó lányból is jó nőt varázsolhat számomra (esetleg világos bőrrel megspékelve, szeretem az éles kontrasztot és a szélsőségeket)

2012. okt. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a jellem szerepel az első helyen, de most leírom minden tekintetben:

arc: lehetőleg kerek, kicsit teltebb.

haj: Valamilyen sötét árnyalat (leginkább barna), hosszú, és ha lehet, egyenes. A vöröset k.rvásnak tartom (elnézést, akit ezzel megsértettem), a fekete pedig valamiért kevésbé jön be.

Magassága mindegy, ezen inkább a lányok szoktak fennakadni.

Test: átlagos, és amit előttem is leírtak, az általánosan formásnak tartott az én ideálom is. Kicsit lehet combosabb. Nem zavar, ha duci, ha ennek ellenére igényes.

jellem: Kedves, nem kihívó, viszont legyen véleménye, és legyen hajlandó vitába szállni velem. Ha igaza van, úgyis elfogadom. Hűséges, mert én is az vagyok, szeressen romantikázni (Holdfény, csillagok stb.).

Tevékenységek: hasonlítson az érdeklődési köre az enyémhez, és ne legyen káros szenvedélye!!!

Na, ez az ember nem létezik. Ha mégis, értékelném, ha rámírna privátban. ;)

19/f

2012. okt. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
Lányok vagytok, szépek vagytok, szőrös a pinátok :) Így kell b@szni, úgy kell b@szni, Sári, Kati tudja,hogy kell b@szni. :))
2012. okt. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Fülünyúl ***** válasza:
100%
Úgy látom a nagyobb mell és szőke haj senkinek nem az esete, pedig reménykedtem, úgyhogy odébb is állok. :)
2012. okt. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!