Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan hogy a személyiségéb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy a személyiségébe vagyok szerelmes de a külsőjébe nem?

Figyelt kérdés

Tudom furán hangzik, és ettől most egy felületes r.bancnak érzem magam. De sajnos a személyisége a srácnak nagyon bejön, de valahogy a külsője nem jön be. (kissé igénytelen a srác) És a fő kérdésem: mit kezdjek ezzel a helyzettel? Mert az agyam egyik része azt mondja hogy ígyis jó másik része hogy hagyjam.


(Már előre várom az olyan válaszokat hogy "milyen r.banc vagy csak a külsőre mész"😂😂)



2017. febr. 13. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Van olyan de en ezt nem fogom megtapasztalni mert engem kulsoleg nem lehet nem szeretni :).
2017. febr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nahát te biztos nemviccelsz😂
2017. febr. 13. 18:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok srác mellé kell egy csaj hogy rendbe rázza. Hidd el ha lenne barátnője sokkal igényesebb lenne. De ha nincs, akkor elengedheti magát. Próbáld meg vele. Ha magától nem változik, akkor szólj neki, de természetesen csak kedvesen.
2017. febr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Milyen r.banc vagy csak a külsőre mész!
2017. jún. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!