Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem néha, hogy szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem néha, hogy szerelmes vagyok egy fiúba, néha meg azt, hogy nem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nagyon úgy tűnik, hogy belém szeretett. Akkor lett is egy kis fellángolásom (mikor a srác szerelmes lett belém). Aztán elmúlt.


Mostanában viszont újra érzek valamit iránta. Csak nem tudom, hogy mi ez.


Mikor látom, beszélek Vele, adja a "jeleket", ír nekem, meg egyéb ilyenek, akkor az egekben járok, és miegymás érzés, ami a szerelemre fogható.


Viszont ha nincs velem, nem gondolok sokat rá, ha eszembe jut, nincs semmilyen érzésem. De ha elképzelem mondjuk (csak azért, hogy megbizonyosodjak, hogy csak iránta érzek ilyesmit, mert ha nem, akkor talán csak rajongás), hogy megcsókol a srác, akkor van egy kevés szerelmes érzésem, utána ha arra gondolok, hogy egy másik fiú megcsókol, akkor nulla érzés van. Ha újra a másik fiúra gonolok, akkor egyre nő ez az érzés.


Most akkor tulajdonképpen mi is ez az érzés? Újabb fellángolás? Csak rajongás? Vagy tényleg szerelem?


Előre is köszi a válaszokat! :)


2017. febr. 11. 15:38
 1/5 anonim válasza:

Hello,fiu vagyok.

Tapasztalatbol mondom,ha ilyen erzesed van,ez nem az igaz szerelem. Ha az osztalytarsad,semmikepp ne jojj ossze vele,ha masik suliba jar,vagy ha van tobb evfolyam es azok kozul egybe jar akkor megprobalhatod. Sok szerencset :))

2017. febr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Osztálytárs 😰 De azért köszi a választ! 😘😘
2017. febr. 11. 20:31
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja es meg annyit hozzafuznek, hogy ha egy masik lany közeledik fele (ha nem is azért, mert szerelmes bele), akkor olyan féltékeny leszek, hogy az valami leírhatatlan!!!
2017. febr. 11. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Ömm...szerintem tetszik neked de csak te tudhatod hogy mit érzel...Es amugy velem is pont ugyan ez van/volt És mi össze is jöttünk...(mar 3hónapja hogy egyutt vagyunk) és van hogy összeössze vesszunk de melyik párkapcsolatban nem vessznek össze...?!:dd amugy osztálytársak vagyunk és 14 évesek vagyunk mindketten...És Amugy szerintem meglehetne probálni eszt az egészet...és késobb nem mondhatod hogy nemprobáltatok meg Hát nem tudom Drukkolok nektek hogy minden ugy legyen hogyan szeretnétek!*-*#-#
2017. febr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a valaszt! ❤


Igen, mar en is elgondolkodtam azon,hogy lehet, hogy csak tetszik, de nem, mert úgy az egész személyisége bejön, a külső es belső tulajdonságai is!


Most nagyon össze vagyok zavarodva, úgyhogy meg várok egy kicsit, hogy letisztazodjanak az érzéseim.

2017. febr. 12. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!