Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Hello! Szerelmes vagyok anyukámnak a volt kolléganőjének a fiába. Oda jár a suliba ahová én csak hogy ő már mindgyárt végez mert 18 éves én meg 14 éves lány. Mindig mikor látom nagyon dobog a szivem de ő figyelembe se vesz engem sajni de sokszor látom. Van barátnője is! Mit tegyek? Hogyan tudnám meg hódítani ne mondgyátok hogy beszéljek vele mert nem fogok,mert nem is nagyon ismer csak én őtet. Segítsetek! :(

2017. febr. 11. 01:22
 1/1 anonim válasza:
100%

XD NEM FOGSZ VELE BESZÉLNI!! Akkor mit kívánsz, ki beszéljen vele?:)

Valószínűleg azért nem vesz észre, mert nem érdekled. Meg nem hiszem hogy hiányozna neki hogy pedofilnak titulálják.. Biztos jól megvan a barátnőjével. Te pedig úgyis találni fogsz mást, aki tetszik.

2017. febr. 11. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!