Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Srácok! Középsuliban milyenek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Középsuliban milyenek a fiúk a lányokkal? Fiúk véleményére nagyon kíváncsi vagyok Kort és nemet is írjatok (Lány)

Figyelt kérdés
mármint milyen a kapcsolat? Barátságos? Jó fejek? Vagy csak a csajozás? Légyszi normálisak válaszoljanak most fogok menni középbe és hát kíváncsi vagyok ..
2016. júl. 21. 21:32
1 2
 1/15 anonim válasza:

Pacsi kérdező Engem is érdekelne! :)

15 L

2016. júl. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
En is most fogok:)
2016. júl. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én csak a saját esetemet tudom elmondani. Én olyan vagyok másokkal, amilyenek ők velem. Ha kedvesek a lányok, én is kedves vagyok Velük.

Nálunk az osztályban mindenki kedves, normális, el lehet mindenkivel beszélgetni. Így ilyen vagyok én is. Persze van "csajozás" is, de én nem, mivel van barátnőm.

Eleinte persze mindenki arra megy, hogy barátnője legyen, de mikor rádöbben, hogy hiába, akkor feladják ezt.

Megnyugtatás képpen, az azonos szakra menők általában hasonló felfogással is bírnak, így nagy esély van arra, hogy jól meglesztek a fiúkkal.

18/F

2016. júl. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden fiú más, nem lehet azt mondani hogy a "középiskolás fiúk" ilyenek vagy olyanok. Van ilyen is meg olyan is. Gondolom általánosban se mindenki ugyanolyan volt... Nálunk 11.ben már nem volt kb senki gyerekes és őrült, mindenki megérett. Előtte előfordult mindenféle baromság (pl étel, hó, gyertya, stb stb dobálás, poénverekedés, rohangálás, stb:D) 19l
2016. júl. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Sokkal több a fiú lány barátság. Persze vannak "kapcsolatok" mint mindenhol. Lányok és fiúk sokkal nyitottabak egymás felé, sokkal érettebek ilyen téren.
2016. júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
#5 voltam. 15f
2016. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Többnyire jól elhülyéskednek osztályon belül. Osztályon kívül, kollégiumban, szünetekben szoktak szövődni mindenféle kisebb románcok, de nagyon kevés marad meg sokáig. Az emberek eleinte furcsák, mert nem ismerik egymást. A 9. és 10. osztály eléggé vegyes volt a sulimban, mert sok idióta még ott volt, de 11.-12.-re egész jó kis csapat maradt. Mindenki közvetlen volt. Voltak jófejek és "jófejek".


Idén végeztem a középsulivel.


19f

2016. júl. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én 5 évig jártam szakközépbe, egy lánnyal beszélgettem az 5 év alatt kb. 4 mondtatot.

Szóval sehogy. :D

(Mondjuk az 1200 diákból kb 100 volt a lány. Vagy annyi sem. )

2016. júl. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Közel 30 fiúval vagyok egy osztályban, 2 lany társammal.

Nem nagyon van normális esetleg max 3. A többi vagy közömbös, vagy még eddig sose beszéltünk, nem is nagyon érdekel.

Az egyik sráccal majdnem ossze is verekedtem egyszer, és a többiek csak osztlottak szét, hogy még csak ne is lassak, nem, hogy segíteni kelljen.

Egyetlen egy fiú állt közénk, méghozzá az akibe szerelmes vagyok.

De volt olyan is aki csak annyit ordított fiú létére, hogy "Verjétek agyon egymást" :)

És ez a másik 2 csajjal is ez van. Pedig hozzateszem egyikünk sem lúzer. Én a legtöbb emberrel megtalálom a megfelelő hangsúlyt,szinte mindenkivel tudok pár mondatot váltani az osztályban. Ha valaki beszól én visszaszolok, Ennyi a lenyeg, ne hagyd magad, mert rad szállnak!

Keményen mutasd meg, hogy milyen fából faragtak, de mindenképp maradj eközben nőies, tudom nagyon nehéz, de még én is élek.

Egyebkent mi pont védettek vagyunk, osztályon belül nem kavarunk, Max esetleg a meleg réteg egymással a fiúk közt.

Van nagy csajozós is, igen, akad néhány jó fej, de ne számíts túl sokra!

2016. júl. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ! (Nem gondoltam volna hogy ennyi jó válasz érkezik, rengeteg helyen keresgéltem de senki nem írt ki ilyen választ) utolsó te lány vagy? És ha igen akkor egy fiú meg akart verni ? Amúgy meg jóba vagyok fiúkkal.. Bár a mi osztályunk a suli réme .. De azért jók vagyunk .. Meg hát azért igen kíváncs vagyok arra is hogy úh milyenek mármint csajozásban bunkók? Bocs de hát én is tini vagyok 😹
2016. júl. 22. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!