Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány az osztályban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályban aki tetszik csak nem merem megmondani neki, meg kezdeményezni se. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a lány, sokat gondolkodom róla, csak valahogy józan ésszel mindig az jön ki hogy nincs nála esélyem. Mi a teendő?
2017. febr. 15. 22:36
 1/7 anonim válasza:
Van szád nem? Meg lábad... odaész és rákérdezel
2017. febr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt kell mondjam, de ne járj osztálytárssal. Kivéve ha most vagy végzős, akkor nyugodtan.
2017. febr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj oda hozza.. Mond el neki mit erzel.. Nagy baj nem lessz.. UtolsovaL nem ertek eggyet miert ne jarhatna osztalytarsal? Ha nem tul gyerekek es a szakitast el tudjak intezni nyugodtan felnottek mondjara nem lessz baj..
2017. febr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak nem akarom neki egyenesen elmondani. Tuti van neki aki jobban bejön mint en
2017. febr. 16. 14:41
 5/7 anonim ***** válasza:
De igy csak elmentek egymas mellet.. Lehet kene neked egy kis onbizalom.. Hidd el alegtobb lany (en is) csak arra var h egy fiu ele aljon es nyiltan valalja az erzeseit.. Ha normalis nem fog kibeszelni... Csak batorsag.. Hivd felre egy szunetbe vagy kerd meg h kiserjen el pl az igazgatoiba es ha kimentek a terembol es ha senki nem halja belekezdesz.. Honnan veszed h nem jossz be neki? Mondta? En is titkolom ha bejon valaki sokszor meg le is csunyazom h hiheto legyen az h nem vagyok oda-vissza erte.. De lehet hogy először inkább beszeljvele jo sokat ismerd meg es akkor mond el h tobbet erzel.. Cdak batorsag.. Utolso valaszolo voltam
2017. febr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyszer mar probaltam ezt a nyíltan vállalom hülyeséget másik csajjal...azóta utál es hozzam se szól. A másik meg hogy ha ez a bizonyos lany hozzam szól azt is milyen hangsúllyal teszi...mintha utalna
2017. febr. 17. 20:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy nem e tetszel neki..? A lányok szeretik eltitkolni az érzésuket hogy az osztálytársak ne cikizék..vagy mittudom én...Nem tudhatod ha megsem próbálod..próba szerencse menny oda hozá es kezdeményez beszélgetést...vagy ha ténleg nem mered éloben akkor neten keresztul..mint pl:Facebook vagy mittudom en...de az a legjobb ha személyesen beszélgetsz vele!...
2017. febr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!