Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » SOS! Van egy lány akinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Van egy lány akinek tetszek mégse akarja, hogy összejöjünk. Valaki segítene? 15/F

Figyelt kérdés
Szóval a lányról tudom, hogy tetszek neki. Én meg szerelmes vagyok belé (igen szerelmes, ne mondjátok azt, hogy túl fiatal mert ezektől megörülök). Pénteken elhívtam randira, megkérdezte, hogy mikor és azt mondta, hogy majd megbeszéljük. Aztán szombaton írt, hogy ez nem fog összejöni mert csak barátként tekint rám (ami nem igaz, mindjárt meglátod miért) meg, hogy nem áll készen egy párkapcsolatra, elege van. Az az elege van az exéről szól aki nagyon csúnyán dobta. Nem akar velem randizni pedig tudom, hogy szeret. Azon gondolkodtam, hogy csak barátként mennénk el moziba, de most a fiúk nála tabu téma. Megint leszögezném, hogy tudom, hogy szeret. Mit kéne tennem?

2017. febr. 19. 07:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg azt is mondja, hogy annyira nem fáj neki a barátjával való szakítás, de mást mutat az üzenete.
2017. febr. 19. 07:38
 2/4 anonim ***** válasza:

Aki megégette magát, fél a hideg kályhától is.

Idő kell neki feldolgozni a történteket ha sürgeted, csak rontasz helyzeteden.

Az, hogy te szerelmes vagy belé -elmondásod szerint- nem jelenti, hogy neki a te szád íze szerint kelljen viselkednie.

Ne nyomulj, csak rontasz dolgodon. légy megértő és segítőkész!

2017. febr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj még.
2017. febr. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még várj vagy 3 hetet, hogy csillapodjon, utána már rámászhatsz.
2017. febr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!