Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kéne segítenem neki? 15/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne segítenem neki? 15/F

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes vagyok. Péntelen elhívtam moziba de ma írta, hogy csak barátként szeret stb. De azt írta, hogy nem áll készen egy kapcsolatra és elege van. Gondolom ez a volt pasija miatt van aki nagyon csúnyán dobta. Az, hogy csak barátként szeret tudom, hogy nem igaz. Tudom is, de meg is kérdeztem, hogy ilyenkor mit kell csinálni és sok törödést kell felé mutatni. Szóval szeretnék felé sok törödést mutatni, de nem úgy, hogy elijesszem magamtól. Hogyan csináljam? Hogyan kéne neki segítenem?

2017. febr. 18. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha azt írja hogy barátként szeret, és nem áll készen a kapcsolatra, minek próbálkozol? Mármint, aranyos a dolog a maga módján,és nem is akarlak megbántani, de szerintem várd meg azt, amíg valakinek nem csak azért fogsz kelleni, hogy érezze, hogy törődnek vele, de kapcsolatot nem akar :)
2017. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mint írtam, tudom, hogy szeret...
2017. febr. 18. 22:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak nem áll készen...
2017. febr. 18. 22:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy hülyeséget mondok, de szerintem beszélgess vele. Nyerd el a bizalmát, hogy megossza veled a problémáit. De te ne verd át mint az előző csávója (vagy nem tudom mit csinált az). Sok sikert :)

14/L (lassan 15 :D )

2017. febr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha szeret,készen állna.Az életkorodból valószínű nem lehetett a lánynak több éves kapcsolata,ami miatt hónapokig szenvedne. A lányok ilyeneket akkor csinálnak,ha nem akarják megbántani a másikat.Akár azért mert fontos az illető.De barátként persze.

Szerintem állj mellette egyenlőre barátként.Hívd el moziba barátként,ne próbáld megcsókolni csak akkor ha látod rajta,ő is akarja.Hangsúlyozd ki,hogy megérted 100%-osan,ezért teljesen egy baráti találkozóra hívnád el minden kötelezettség nélkül.

2017. febr. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!