Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Pasim szakított velem és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim szakított velem és kiderült csak játszott velem, csak a csókig jutottunk de úgy érzem életemnek vége. Túlélhetem? 17 l

Figyelt kérdés

Nagyon érzékeny vagok a fiúkat tekintve, én nagyon szerettem, osztálytársa, udvarolni kezdett.

Szép lánynak tartanak, divatos vagyok de már nem hiszem el barátnőimnek se.

Valentin napra virágot, csokit hozott és járni kezdtünk, annyit tudott, hogy hónapok óta szerelmes vagyok belé.

De ma kideürlt csak viccből csinálta, hogy lekopjak róla.

Miért ilyen valaki???


2017. febr. 20. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nyugi! idővel elfelejted!

Jön majd másik aki nem csak vicceskedni akar!

Ha van kedved beszélgetni róla vagy másról, írj nyugodtan!

21/F

2017. febr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most csak bőgni meg aludni van kedvem.

Gondolkodtam azon is, hogy befejezem a jókislány létet, hiába próbálok menő maradni ez nem elég.

2017. febr. 20. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj emiatt ne szomorkodj. Sok olyan srác van aki két kézzel kapna érted, csak éppen egy ilyen gyerekes sráccal hozott össze téged a sors. Nyugodj meg, az ilyen kudarcoktól csak erősebb leszel. Emiatt ne változz meg, maradj olyan amilyen voltál, te normális voltál a srác csak magát minősítette ha játszott veled.
2017. febr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd lesz valakid ha ő az ellentéted volt csak találsz idővel valakit aki hozzád illik.Én is próbálok így állni a dolgokhoz :) 17/F
2017. febr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!