Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ennek már Vége...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek már Vége lesz? 3 éves kapcsolat,18L

Figyelt kérdés

Egyik nap mèg semmi baj sem volt, majd másnap hirtelen kijelentette, hogy beleunt abba, h mindig ott vagyok ahol ő ès az árnyèka vagyok. Ès abba is beleúnt, h amikor szeretnè, hogy oda menjek bezzeg nem megyek oda. Mondtam neki, hogy igyekszem ezen valtoztatni ezentul.

Aztán azota eltelt 2 nap ès már teljesen más lett... már nem úgy ír nekem mint azelott. Regen kaptam millio szivet, matricat, most kuld egy szivet es a szeretleket sem irja mar ki. Tudom, nem ebben kell merni, h szeret -e. De ez eddig nem igy volt, es nagyon latszik, h mint aki epitene le a kapcsolatot. Nagyon fáj nekem ez, 3 eve vagyok vele.

Ès rossz hogy most nem tudom mi van, mièrt teszi ezt. Hirtelen egyik napról a másik napra teljesen megváltozik.

A szilvesztert sem toltottuk mar egyutt.

Nem tudom, h ezt a problemat h oldjam meg, mert ha sok vagyok neki, akkor igy eleg nehez..

De mit csinaljak? Ne keressem, ne irjak neki?

Ketsegbe estem.

18L 18F



2017. jan. 1. 03:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szerény véleményem szerint más csaj van a dologban.
2017. jan. 1. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sajnos jó eséllyel igaza lehet az előttem szólónak, de még hátha nem késő. A legfontosabb a kommunikáció, próbáljátok nyíltan, személyesen megbeszélni a dolgokat és közösen tenni érte, hogy ismét jó legyen. Drukkolok! :)
2017. jan. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 tomi000001 válasza:
az igazi nő elérhetetlenné válik ilyenkor te biztos az vagy szoval ne irj ne válaszolj semmire ha akar veled találkozni ne érj rá ebbe minden pali kiakad..én is az vagyok szoval tudom hogy melyik nö érdekel igazán. már pedig ha ilyen leszel akkor nyert ügyed lesz.Sok lány vesz körbe de csak az ilyen érdekel szoval legyél ilyen te is husom és nyertél is ;)
2017. jan. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindenképpen próbáljátok megbeszélni, lehetőleg személyesen. Nem biztos, hogy másik lány van a dologban lehet, hogy csak most egy kicsit elege lett, sok neki. Ha nem tudjátok normálisan megbeszélni, vagy ha írsz neki (nyugodtan, normálisan, semmiképp ne hisztisen!), és 'flegmán' kezeli a dolgokat, akkor én a helyedben pár napig nem írnék neki. Ha szeret még, keresni fog. Én is drukkolok nektek, hajrá! 🤗
2017. jan. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Üljetek le beszéljétek meg higgadtan a dolgot. Ezeket amiket mond csak kifogásnak használja, szerintem több van ez mögött, lehet egy másik lány. Ha viszont ez így van akkor sajnos vége, és jobb lesz neked is úgy.

19/F

2017. jan. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Szerintem sincs más lány a dologban, egyszerűen besokallt, nekem is volt ilyen élményem és én se értettem, mit csináltam rosszul... szerintem ne keresd, viszont ha ír legyél semleges vele, járj el a saját barátaiddal egy picit. akkor talán észhez tér. hajrá!

21/L

2017. jan. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is vége a dalnak. (Valószínűleg nem Veled szeretne megöregedni, még randizni, kalandozni, másokat is 'kipróbálni' szeretne, keresi a köv. 10-15 évben az igazit.)

Ettől függetlenül nem fair a viselkedése, ha korábban szoros viszonyban voltatok, most meg félvállról kezel.

Egy őszinte - nem durva, nem vádaskodó - beszélgetés azért szükséges lenne lezárni a dolgot. De lehet, h. nincs olyan értelmi szinten, h. ehhez normálisan álljon hozzá, esetleg vaj van a füle mögött. (ergo már meg is csalt, azaz túllépett rajtad)

2017. jan. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, meg a privát üzeneteket ès a sok saját tapasztalatot. :(

Majd megírom nektek a jövőheti fejlemènyt, akkor szeretnèk vele mindenkèppen beszèlni, csak mèg szeretnèm, hogy gondolja át ès szeretnèk egy kis időt adni neki.

Azt elfelejtettem leírni, h mi volt ennek az előzmènye.

Szimplán annyi volt, hogy mondta nekem, h ő megy egyedul moziba.

Es megkerdeztem, h hh egyedul, mert egyedul sosem szokott es mondtam neki, h szivesen elmegyek es ki is fizetem magamnak. De hat hamar van baratnoje minek menjen egyedul. Mellesleg engem is erdekelt a film. Es akkor kiakadt, h nem igaz h o nem mehet sehova es azt mondta most ideges nagyon es eltunt, annyit irt szia.

Másnap reggel pedig leirta amit ide kiirtam kerdesbe...

:(

2017. jan. 1. 19:22
 9/14 anonim ***** válasza:
26%
Mégis mit gondoltál, amikor 15 évesen (!) el kezdtél járni egy fiúval??? Nem akkor kellett volna elkezdeni, hanem most, 18 évesen, vagy még később. Nyilvánvaló, hogy egy tini fiú nem fog egy lány mellett élete végéig kikötni. Ez most tanulságként jó, hogy legközelebb ne te lógjál a fiún, hanem ő terajtad.Ha úgy csinálod, hogy egy kicsit hiányozzál, akkor sosem fognak otthagyni.
2017. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát már visszacsinálni nem tudom a dolgokat, hiába írod ezt:S
2017. jan. 2. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!