Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom hogy szeretem-e, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy szeretem-e, de arra mindenképp vágyom hogy felfigyeljen rám! Hogyan tudnám ezt elérni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,van egy 16 éves fiú aki iránt nem tudom pontosan hogy mit érzek,de szeretnék vele beszélgetni,találkozni. Már többször is mondta (vagyis csak írta,élőben sosem mondta) hogy tetszem neki,meg hogy jöjjünk össze,én mindig elutasítottam,de megbeszéltük hogy ettől függetlenül barátok maradunk. Régebben naponta többször beszélgettünk,most meg felém sem néz,pedig nem reg írta hogy szerinte szép vagyok és hogy jöjjünk össze mert ő már nagyon sokat várt rám...de azóta semmi...:( lehet hogy csak azért akart velem együtt lenni mert kellett neki egy barátnő? Vagy tényleg érez irántam valamit? Tegnap óta meg csak köszönni sem volt hajlandó:( nem ertem

2017. febr. 20. 18:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Azért azt meg hozza tennem hogy azóta már volt többször barátnője,és amikor nekem írogatta hogy mennyire szeret én meg elutasítottam ő pár nap múlva már másnak vallott szerelmet.
2017. febr. 20. 18:05
 2/2 anonim ***** válasza:
Offos! Ezt a srácot hagyd bármennyire is tetszik...
2017. febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!