Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tanám megnevetetni?...

Hogyan tanám megnevetetni? Milyen nem tul nyálas bókokat tudnék mondani? Hogyan tudnám elérni hogy megakarjon ismerni személyesen? Milyen témaban tudnál beszélgetni hogy jobban felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés
Van egy lány az már lassan egy hete beszélgetünk minden nap jol el beszélgetünk

2015. ápr. 11. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szép a fejed paszt mek ripi! Kezdj el vlmi brutálisan véres dologról beszélni, tuti felfigyel rád!
2015. ápr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már egy hete minden nap jól elbeszélgettek, akkor csak tudod, mi érdekli, nem?
2015. ápr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Magyarul ne tanítsunk meg?
2015. ápr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%

Ezt írd,vagy mond neki:


"Hogyan tanám megnevetetni? Milyen nem tul nyálas bókokat tudnék mondani? Hogyan tudnám elérni hogy megakarjon ismerni személyesen? Milyen témaban tudnál beszélgetni hogy jobban felfigyeljen rám?


Van egy lány az már lassan egy hete beszélgetünk minden nap jol el beszélgetünk"

2015. ápr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4: 35 órája fent vagyok, köszönöm szépen! Hatodjára sikerült felfognom. 1-es voltam :D
2015. ápr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kezd el komolyabb témákról beszélni, de azért ne véresről. Azt szűrje ki, hogy szadista vagy vagy ilyesmi. Politikáról se beszélj, arra senki sem vevő. A lényeg, hogy látszódjon, hogy komolyabb vagy, mint a többi fiú. Mondjuk én bölcsességeket mondanék az életről és a halálról. Nem feltétlenül kell egy lánynak bókolni, mert az gyakran ahhoz vezet, hogy leesik neki, hogy tetszik neked és egyből visszautasít, anélkül, hogy megsimerne. Hidd el, tapasztalatból tudom. A lényeg, hogy érd el, hogy megkedvelje a belsőd, és akkor a külsőd már nem lesz olyan fontos. :) Ami a megnevettetést illeti, szerintem nincs annál viccesebb, amikor a fiú zavarban van és szerencsétlenkedik. De lehet ez csak a filmekben van. XD
2015. ápr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!