Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha az osztálytár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó tipp kérdése:

Mit csináljak ha az osztálytársam barátja tetszik?

Figyelt kérdés
Én őszintén nem akarom hogy nekem be jöjjön a srác és nem akarom őket egymástól elszakítani de nem tudom hogy mit kéne csinálnom. Hogyan felejtsem el? ahhjj ha egyszerűen meglátom a srácot akkor semmi se számít nekem csak ő én ezt elakartam kerülni de nem ment és beleszerettem.. :( Teljes mértékben bűntudatom van ez miatt

2017. febr. 21. 18:24
 1/7 A kérdező kommentje:
És a legrosszabb az hogy szemezgetünk meg minden és úgy érzem hogy bír de én már nem tudok semmit se ... össze vagyok zavarodva legalább ha tényleg nem érdekelném őt akkor még lehet hogy el is tudnám felejteni de így ? így állandóan reményt kapok ha rám néz ...
2017. febr. 21. 18:29
 2/7 anonim ***** válasza:
A mocsok nemis szereti a barátnőjét! Egy ilyen nem érdemli meg, hogy szeressék!
2017. febr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De szereti törődig vele csak mind a 2 félénk típus a srác nem rossz ember meg nem akar rosszat senkinek se ezért is vagyok össze zavarodva mert nem tudom hogy mit akar :/
2017. febr. 21. 21:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Van barátnője, de azért más lányt is megnéz...
2017. febr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó igazad van furán is hangzik ... De lehet nem is érdeklem csak beképzelem de én se vagyok normális hogy van barátnője és még mindig nálam ő a téma... Csak annyira tehetetlen vagyok és nem tudom hogy mit kéne csinálnom.
2017. febr. 21. 22:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem járd körbe a világot, hátha megtetszik más! :'D

Jó, a világot ne, de azért körbe nézhetsz a városodban. Vannak még rendes srácok az országban, csak megkell találni Őket!

2017. febr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! ^_^
2017. febr. 21. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!