Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak szép a lány de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szép a lány de nagyon buta?

Figyelt kérdés

Szóval van most egy kiszemeltem már hónapok óta vágyakozom utána. Sajnos egyéb okok miatt idáig nem nagyon volt lehetőségem személyesen összefutni vele de mostanában már megváltozott és elég rendszeresen látom is és beszélgetünk. Ő nagyon nagyon szép lány, jól öltözködik, kedves is és vicces amúgy.

De már először is feltűnt, hogy nagyon furcsán viselkedik és rájöttem, hogy azért mert ő nagyon kis butus. De tényleg. Nagyon szép de buta... tipikus.


De nem rosszindulatú amúgy hanem igazából kedves lány és szerintem ez sokkal fontosabb. Csak én meg eléggé "szellemi" beállítottságú vagyok nem azt mondom magamra, hogy én okos vagyok mert pl sosem voltam kifejezetten jó vagy szorgalmas tanuló de eléggé érdekelnek a művészetek, bizonyos témakörök meg úgy általában mindenről lehet velem beszélgetni, de inkább amiatt aggódom, hogy én elég filózós típus vagyok én esténként is szoktam 1-2 órát csak úgy gondolkodni az élet nagy dolgain, és hát az említett lánnyal nem mindig megy könnyen a beszélgetés. Mert ami őt érdekli az a többi ember leginkább és az ehhez köthető dolgok. Pl mit hallott erről arról, ki milyen ruhába jött suliba, ki kivel kavart ezek meg engem egyáltalán nem érdekelnek. Viszont én látom rajta, hogy tényleg jót akar sokszor és igyekszik csak kicsit ilyen tipikus mai lány, picit agymosott és ez sem segít, de a romantikázásra például vevő aminek nagyon örülök.


Igazából tényleg csodaszép lány és kedves és nagyon szeretnék vele összejönni csak aggódok, hogy ez később nem fog-e problémákat okozni. Neki régen voltak olyan dolgai amire nem büszke, tök jogosan és én emiatt csomót beszéltem neki a hűségről és elmondtam a véleményemet, hogy mit gondolok a megcsalásról és hasonlók. Remélem vette a lapot, mert szeretnék bízni benne ha esetleg összejövünk. Meg szerintem változhat azért ő szerintem ha akar. Igazából valószínűleg lesz ebből valami mert érzem, hogy rám máshogy néz mint a többi fiúra. Csak picit bizonytalan vagyok. Nem nézem le őt nem erről van szó. Biztos megkomolyodik majd.


2017. febr. 21. 22:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a kérdésből egy kérdőjel lemaradt :)
2017. febr. 21. 22:32
 2/8 anonim ***** válasza:
26%

meg egy vessző és egy ha kötőszó is, ha már javítod magad akkor renesen tennéd, ez így egy 3-as, jó esetben és örülj neki.


Ha te elkönyvelted butának, akkor 2 dolog jöhet szóva, vagy így is tetszik ami "belül van", ami jelen esetben agyfas*ságok tömkelege, vagy nem is tetszik neked, csak szimplán vonzó nőnek tartod testileg, ami nem sorolható a szerelem kategóriába.

2017. febr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"renesen" "szóva" Te meg ha már beszólsz legalább nézd át, hogy Te miket írtál el :D


Amúgy többről van szó mint testi vonzalom, nem csak az tetszik benne, hogy jól néz ki. Csak nagyon sok minden nem tetszik így a viselkedésében és személyiségével kapcsolatban de ezeket már írtam. De én ezeket elviselném mert mondom egyébként rendes lány. Csak nemtudom érdemes-e így kapcsolatban gondolkodni, mert "picit" más képzeltem róla előzetesen eléggé csalódás volt. De attól még tetszik így is és vele szeretnék lenni.

2017. febr. 21. 22:41
 4/8 Alain Delon ***** válasza:
Csapjál bele a dologba, aztán majd meglátod.
2017. febr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hibát véteni nem bűn, megkell tudni bocsájtani és megbocsájtatást nyerni, elnézem hibádat :').

Hát próbát megér, mi rossz lehet belőle, idővel kiderűl, hogy nem jó és szétmentek, de legalább megpróbáltad :D

2017. febr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Először azt írtam volna, hogy egy dugásra jó, de abból amit írtál, úgy tűnik hogy tetszik neked, annak ellenére hogy butának tartod. Én nem tudnék egy olyan lánnyal összejönni hosszútávra, akinek minden mondatából sugárzik, hogy buta, főleg ha mellette még nagyszájú is. Viszont jóindulatú és kedves a leírásod alapján, ami nyilván tetszik neked, szóval szerintem lehet neki egy esélyt adni és majd meglátod.
2017. febr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fűzheted ha gondolod de ha komoly kapcsolatra vágysz ne őt válaszd. Nem menne hosszútávon.
2017. febr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szóval ha kell a csaj akkor "szerezd meg" vagy hívd el randira vagy tudom is én. Az hogy butus nem nagy kunszt. Amúgy megkérdezted már magadtól hogy miért tetszik? A külsője miatt? Vagy inkább a szemilyisége miatt? Vagy pont azért mert egy kicsit buta?
2017. febr. 22. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!