Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akarhat? Még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat? Még bejövök neki? Vagy csak kihasznált? Én vagyok egy ilyen buta liba?

Figyelt kérdés
Na szóval 14 éves lány vagyok és egy olyan fél éve találkoztam egy helyes sráccal akivel össze is jöttem....4 napig volt Romániában aztán visszament Magyarországra(testvériskolák)A utolsó nap nagyon megbántott ,azt mondta ,hogy olcsó vagyok.Másokat is sértegetett a barátnőmet is de ő nem vette fel.Mintha teljesen kifordult volna önmagából.Aztán kérte a bocsánatokat,meg ,hogy csak az energiaital miatt mondta ,mivel olyankor hűlyén viselkedik.Aztán még miután visszament is beszéltünk .Már majdnem ott tartottunk ,hogy ha márciusba idejön újra egyyütt leszünk....És aztán rájöttem ,hogy milyen hűlye vagyok és megmondtam neki ,hogy akkor nagyon megbántott és többet nem lesz köztünk semmi ....azt mondta(írta ),hogy szeret de ha nem nem.....2 hétre rá összejött egy barátnőmmel facebookon...2 napig tartott....MOst pár napja rámírt,hogy szia de én nem válaszoltam.Aztán mikor már vagy ötven üzenet érkezett tőle akkor visszaírtam ,hogy szia...egy csomót beszélgettünk és mikor szóba került az amikor leolcsózott azt mondta ,hogy soha többé nem tenné meg mégegyszer azt amit őszíntén megbánt...Most én vagyok egy ilyen hűlye liba ,hogy még mindig hiszek neki?Ugye csak kihasznált?

2017. jan. 4. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Kamasz, majd elmúlik neki.
2017. jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
háth ...eléggé megbántott...:"C
2017. jan. 4. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, egy ideig még fájni fog, de aztán neked is elmúlik, és megismerkedsz majd más fiúval is.
2017. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!