Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti miből szűritek le,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti miből szűritek le, hogy az adott lány buta vagy értelmes?

Figyelt kérdés
Mondjuk amikor írogattok vagy élőben beszéltek. Milyen jelei vannak.
2016. jún. 16. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pl.viselkedésből
2016. jún. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Fhuuuu én nemrég kezdtem el beszélni egy lánnyal, azt hittem tök értelmes lesz, de ahogy fogalmaz és ahogyan ír.. Nem tő mondatokban beszél, hanem sok szóban, az nem lehet, hogy nem jövök be neki, mert ő lépet velem kapcsolatba, szóval maradt az, hogy seg*hülye :(.

17F

2016. jún. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Osszefuggestelen hulyesegeket ir/ mond= buta


Normalis stilusban, valasztekos szohasznalattal, ertelmes dolgokat ir/mond=ertelmes

2016. jún. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Pl.viselkedésből
2016. jún. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel azt nézem,hogy a külömböző utalásokat(bármire,nem csak romantikára meg szexre) érti-e,illetve hogy mennyire lehet vele beszélgetni a dolgokról (feltéve hogy nem prűd vagy nagyon indulatos lányról van szó)

15/F

2016. jún. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 likebike ***** válasza:
100%
Csak pár példát mondok:"köszcsi","puszcsi,"láv jú béjbi","szeriiii van".Nem az,én elviselem ezeket,de egy idő után már tényleg rossz hallgatni,elmegy az embernek a kedve a beszélgetésektől.Tehát nem baj,ha használja ezeket,mert lányok,nekünk,fiúknak is megvan az "ütközünk később,haver" dumánk,de ha túlzásba viszi,akkor az nem jó.
2016. jún. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Miket és hogyan mond/ír.
2016. jún. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Viselkedés, beszéd, felfogás. Van olyan lány, Ő keresett meg engem egyébként és elkezd velem beszélni. Beszólogat, meg hasonlók és végül neki állt feljebb mondván én nem bírom az elutasítást :D Nah az ilyenek kerülendők. Lehet nem szabad külső alapján ítélni, de én pár képről is letudom szűrni ki mennyire normális, és eddig mindig bejött.
2016. jún. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Te tuti buta vagy :D
2016. jún. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sehol nem írtam, hogy okos lennék. :D Szóval nem mondtál újat. Egyébként meg köszönöm a válaszokat. Jöhetnek még. :)
2016. jún. 16. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!