Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti összejönnétek egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Nagyon lusta. Tegnap pl 1 órán át azon gondolkozott hogy elmenjen-e fürdeni vagy sem...hát k..va nehéz döntés bsz.i..ez természetes dolog hogy naponta megfürdessz. Semmi célja nincs, abból ál az élete hogy eszik és alszik mondom hogy sportoljon de ááá az tul fárasztó.

Ha mondom neki hogy találkozzunk akkor nincs kedve kimozdulnia. Gondolom ezen már nem lehet változtatni, én egy olyan lányt akarok akinek vannak céljai aki küzd a céljaiért és nem mindig a legkönnyebb utat választja...nen olyat aki csak eszik,iszik,alszik....tényleg izgalmas egy élet lehet


2017. febr. 23. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen hátha jobb irányba tudnám terelni az életét.
2017. febr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
18/f
2017. febr. 23. 17:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

És még én hittem azt magamról hogy lusta vagyok, hozzá képest hiperaktív. A válaszom pedig az hogy összejönnék vele, de ha nem sokat változna akkor nem nagyon erőlködnék, nem maradnék vele. Majd eldönti később hogy melyik a fontosabb neki. Hány éves a lány?

18F

2017. febr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
16
2017. febr. 23. 18:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem jönnék ilyennel össze, hagynám a francba.
2017. febr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Stark2000 ***** válasza:
Utóbbi másfél évben ráfüggtem a saját testsúlyos edzésre és az aktív biciklizésre - évszaktól függően, hehe. :D Nem tartom elviselhetetlennek, egy kiadós téli túra után én is fél óráig csak feküdtem az ágyamban, hogy el kellene mennem fürdeni. Amúgy nem igazán jön be. Ha nem tudnám megváltoztatni szerintem hagynám. Még a végén engemet is rávesz az izgalmas semmittevésre.
2017. febr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én simán.Legalább nem keltene reggel hatkor. :D

16F

2017. febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És még én tartottam magam lustának..legalább célom van XD
2017. febr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!