Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú de nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú de nem tudom hogy én is tetszek-e neki?!

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam és tetszik nekem. 7 éve vagyunk osztálytársak és most vettem észre hogy nem vesz levegőnek. Szoktam néha nézegetni és mintha észrevenné hogy valaki nézi hátrafordul és rám néz...szoktunk beszélgetni is de legtöbbször ő kezdeményezi. Mindig a közelemben van úgy érzem. Novemberben lelkiztem vele arról a fiúról aki tetszett nekem és megértő volt meg segítőkész meg ő is átérezte amit én éreztem. És mintha én azt láttam volna hogy egy kicsit csalódott is meg szomorú mivel megkérdezte hogy "Még tetszik neked?" És akkor mondtam hogy "igen" És erre azt válaszolta hogy "ohh". Lehet hogy csak beképzeltem magamnak ezt az egészet de nekem nagyon úgy tünt hogy csalódott volt.(Ugye ilyenkor még barátok voltunk). Mindig a szemembe néz amikor beszélünk. És igazán rendes velem, kedves, segítőkész amit írtam és udvarias. Amikor beszélgettem vele azt az előzőt arra rá 2 hónapra elkezdte lájkolni az Insta képeimet. Tudom ez hülyeség meg nem lényeges de nekem akkor is fura.

Viszont ezt a helyzetet az teszi labilissá hogy van 2 barátnőm akivel jóban van és azokkal mindig szokott beszélgetni meg csiklandozza őket és piszkálja a copfjukat...

Tegnap amikor odanéztem rá (nyugisan állt)és elkezdete az egyik lánynak pofozni a haját.XD Ezt féltékenység képpen tehette? Meg tegnap nyert egy 2 fős mozijegyet és ezek alapján mennyi az esélye hogy engem visz el?



#fiú #szerelem #labilishelyzet
2017. febr. 25. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tobb mint valoszinu hogy tetszel neki! :) es kitudja lehet egy haverjaval akar elmenni a moziba de lehet teged hiv el! ;)
2017. febr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Relav7 ***** válasza:
Ha erdekel hogy mit erez irj neki egy cetlit de NE ez legyen benne: teszek neked? Huzd ala. Igen. Nem.
2017. febr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 CFB ***** válasza:
Nagy valószínūséggel tetszel neki. Nekem is van egy ismerōsöm (nem is 1!), aki jóba van a lányokkal (olyan szintem, mint a fiú, Aki tetszik neked, csak ō a találkozásnál és búcsúzkodásnál meg is öleli ōket). Neki van barátnōje és sore csalná meg (a lány már megtette, de nem ez a lényeg). Lehet , hogy az a fiú, akirōl írtál csak látni akarta a reakciódat (feltételezem miközben más hajával játszott rád is vetett pillantást), vagy csak szimplán unatkozott.
2017. febr. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is van egy iylen fiu barátom és ugyan ezt csinálja velem
2017. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!