Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek van ötletetek erre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek van ötletetek erre?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a legjobb barátnőmnek hamarosan itt lesz a 18. születésnapja. Elég bonyolult, de megpróbálom röviden leírni. Van egy fiú, akiről amióta ismerem tudom, hogy teljesen bele van esve a barátnőmbe. Rengeteg minden történt már oda-vissza és a srác szeretne a szülinapján szerelmet vallani neki. Én nagyon örülnék neki, ha végre összejönnének. Egyenlőre csak max. haveri szinten vannak.

Én nagyon szeretném megszervezni a szülinapi buliját.... de nincsen semmi ötletem+a srácot is elhívnám rá.

Arra gondoltam, hogy valahol Budapesttől maximum 1 óra hosszú utazásra levő álomszép kisvárosban v. faluban rendezném le a bulit, valami szép étteremben. Van ötletetek a helyszínre?



#falu #szerelem #buli #Tizennyolcadik szülinap
2017. febr. 25. 20:09
 1/1 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Tudok egy helyet, ahol szoktak rendezvényeket tartani, főleg esküvőket, Csepelen van a Dunától nem messze, pontosabban Csepel és Szigetszentmiklós határánál. A hely neve Árvay Csárda, címe Budapest, II. Rákóczi F. út 357. Van egy gyönyörű kertjük is, ha jó az idő ki lehet ülni. Szép, nyugodt hely, az út viszont forgalmas. A férjem oda hívott meg a születésnapomra, innen ismerem a helyet. Telefonszám 420 8695, hétfőn és kedden zárva van. Remélem, hogy tudtam segíteni.
2017. febr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!