Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy fiú lehet kétszer szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú lehet kétszer szerelmes ugyanabba a lányba?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú aki szerelmet vallott 2 éve. Én nem jöttem össze vele, de mostanában ugyanúgy viselkedi mint akkor. Lehet hogy még mindig érez valamit?

Én 15/L

Ő 16/F



2017. febr. 25. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem kétszer,hanem egyszer és még mindig.
2017. febr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Valoszinu hogy meg mindig szeret. Nem mondott le rolad
2017. febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Viszont van egy bukkanó: a fiúnak van egy barátnője. Ezért nem értem a helyzetet
2017. febr. 25. 21:36
 4/10 Relav7 ***** válasza:
87%
Nekem van mostegy csajom akivel egyutt voltunk jo sokaig aztan szakitottunk. Egy ideig volt egy masik csajom de nem szerettem annyira. Aztan megint egyutt voltunk. Aztan megint szakitottunk. Aztan most megint jarunk. Ezzel megbantottuk 2 baratnojet is mert azok is szerelmesek voltak belem. Egyszoval: Igen meglehet! Meg el is hagyhatja azt a csajt erted.
2017. febr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem akkor is arról van szó,hogy nem ábrándult ki belőled,azóta is téged szeret.A másik lány szerintem egy pótlék lehet.

Első voltam.

2017. febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A mostani barátnője az még az előtt is barátnője volt miután nekem bevallotta, hogy mit érez. Csak akkor szakítottak. És hogy én visszautasítottam így megint összejöttek.
2017. febr. 25. 22:38
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg akkor sosem szeretett ki belőled.
2017. febr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Karta válasza:
Szerintem érez valamit.... mondjuk fájdalmat.
2017. ápr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nos, én most mesélek egy kicsit.

Harmadikban egyik osztálytársam bevallotta hogy szerelmes belém. Negyedik,ötödik osztályban is még tetszettem neki. Hatodikban is, viszont utána már az egész osztály tudta, így úgy döntött, azt mondja, nem tetszem neki. Aztán hatodik év végén lett barátnője...közben nekem amúgy negyedik osztálytól kezdve tetszett. Végül pedig most, hetedik év elején bevallotta, hogy tetszem neki, és miattam szakított a barátnőjével. Én még mindig bele voltam esve. Eddig szemezgettünk, mondtuk is a másiknak hogy "szeretlek", aztán ő közölte velem hogy már nem szeret...

Többször lett belém szerelmes, szal igen, egy fiú lehet többször szerelmes ugyanabba a lányba..

2017. máj. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha van egy baratnoje es ugyanugy viselkedik akkor o meg mindig szeret es ezzel probalja enyhiteni a fajdalmat ha annyira szerelmes beled persze de ha nem akkor is csak azzal a lannyal probal hazudni maganak hogy tovabblepett :D
2017. máj. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!