Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek egészséges vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egészséges vagy sem ha tartjuk az exel a kapcsolatott?

Figyelt kérdés
Ha nem egészséges mért nem az?

2015. nov. 2. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szakítás után "legyünk barátok!"

Magyarul: megdöglött a kutyánk, de tartsuk meg!

.

Nehezebben fog menni az új kapcsolat kiépítése, mert a régi még mindig "él".

2015. nov. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Személyiségükfüggő.
2015. nov. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges.

Ha közös baráti társaság van, akkor nyilván fogunk találkozni, és ha két ember normálisan tud egymással viselkedni a szakítás után is.

De ha nem közös a társaság, akkor szerintem fura direkt közös programokat csinálni, csak hogy találkozzunk. És ez elég fura lehet majd az új párnak is. Hiszen neki ez azt jelzi, hogy mégsem akartok igazán elszakadni egymástól az ex-szel.

2015. nov. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Nem egészséges ... legalább is én nem szeretnék a r.i.bancról tudni sem, de a gyerekek miatt muszáj ...
2015. nov. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!