Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mitévő legyek, nem akarom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek, nem akarom elengedni, próbálkozzak még?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerintem már szerelmes vagyok...többször elhívtam találkozni, a szülei egyszer engedték el tök jó is volt de többször viszont már nem engedték el, mivel még nincs meg a lány 18 éves. Többször elhívtam egyszer se engedték. Tovább próbálkoztam és Valentin napon hoztam neki rózsát és csokit és akkor mondta nem szó szerint idézem mivel a memóriám elég ergya. " remélem nem haragszol ha egyenlőre csak barátok lennénk. Szerencsés lesz a lány akivel összejössz ha mi nem jönnénk össze ". Próbáljam-e még, van értelme. Nem tudnám elengedni! Mindig én kezdtem a beszélgetéseket nem tudom lehet fél rám írni vagy nem tudom...de elméletileg még tetszem is neki! Csak nem akarok nyomulni és amikor facebookon beszélgetünk akkor se muszájból..remélem érthető volt amit írtam és tudtok segíteni! Köszönöm!
2017. febr. 25. 23:21
 1/2 anonim válasza:
Jelenleg én is hasonló helyzetben vagyok. Én azt teszem, hogy próbálom elfelejteni,de ez nagyon nehéz. Próbáld meg kerülni őt és ne írj rá, majd ha képes lesz ő is lépni csak akkor lenne esélyetek egy boldog kapcsolatra. Addig amíg csak te törekszel esélytelen.
2017. febr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen csak ez nehéz mivel osztálytársak vagyunk és nap mint nap látom...
2017. febr. 25. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!