Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek próbálkozzak még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbálkozzak még vagy sz*rjam le?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe szerintem belezúgtam, de az egyik legjobb barátnőm is szintén belezúgott. A fiúnak elvileg tetszik az a barátnőm és ezt meg is beszélték egyszer. Sokszor szoktunk hárman lenni de olyankor úgy érzem magam mint az a bizonyos "gyertya tartó". Mindig mondom magamban hogy hagyd a fenébe, legyél jó barátnő engedd el. Viszont amikor köszönünk el akkor ugye megöleljük egymást és a fiú annyira szorosan át szokott ölelni hogy legszívesebben el se engedném soha többé. Sokszor észre veszem hogy a fiú engem néz és amikor odanézek akkor sem veszi el a szemét (és nem bambul abban biztos vagyok). A lánnyal viszont nem akarok összeveszni mert nagyon fontos nekem. Szerintetek mit csináljak ebben a helyzetben?

2016. nov. 20. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd! Ha rámozdulsz az nagyon nagy parasztság! A "jeleket" meg csak bebeszéled.
2016. nov. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Inkább egy barát mint egy pasi. Légy jó barátnő és ha már ők úgyis megbeszélték.... akkor legyenek együtt. Majd találsz te is, hamarabb mint hinnéd
2016. nov. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha fontos a barátnőd, akkor azonnali hatállyal felejtsd el .. pont


ha annyira még sem az, akkor próbálkozhatsz, de ha 3masban gyertyatartónak érzed magad, akkor valószínűleg pár dolgot belelátsz a kapcsolatotokba ami nincs benne, szóval nem biztos, hogy ez lenne a jó megoldás

2016. nov. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már meg is beszélték, hagyd!Lépj túl rajta!Valószínűleg sajnálatból néz amiért ott vagy ötödik kerékként.
2016. nov. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
fekudj le vele
2016. nov. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!