Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt mondhatom ennek a lánynak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mondhatom ennek a lánynak? Mennyire fog megsértödni? Vagy mi lesz ha ezt mondom neki?

Figyelt kérdés
Szóval van egy csaj akibe szerelmes vagyok. Randira hívtam de elutasította mondván, hogy neki nem kell most párkapcsolat (meg hát, hogy engem csak barátként szeret...) és úgy tesz mintha nem is léteznék. Elkerül, nem köszön, amikor elmegyek a folyóson a falra néz stb. DE angol órán muszáj (nem tudom, hogy ly vagy j a muszály) átmeni a termünkön keresztül. Ott mindig megkínálom rágóval. Most is azt tenném és szólnák neki, hogy egy két mondatra el rángathatnám-e. Ezt mondanám: "Figyelj, tudom, hogy azt szeretnéd ha nem is foglalkoznák veled, de ezt nem fogom megtenni. Akár akarod, akár nem én mindig köszöni fogok neked, mindig megkínálak rágóval és rád fogok nézni amikor elmegyek a folyosón. inkább leégetem magam azzal, hogy órdibálok, hogy: "SZIA GABI" (nem így hívják) minthogy ne köszönjek neked.:

2017. febr. 25. 20:56
 1/7 anonim válasza:
100%
Szia! Oszinte leszek veled, ez fugg par dologtol, ugyanis mi lanyok (akaratlanul is) vagy ugy tudunk hozzaallni a dologhoz, hogy az adott srac mar irritalo szamunkra, vagy pedig azert csinaljuk ezt, hogy kuzdjon ertunk a srac. Szeretjuk ha egy fiu hatarozott, tehat mindenkepp annak kell lenned! (Ezeket sajat tapsztalataimbol irom, nem altalanositok inkabb hogy mi lanyok, mert lehet a szomszed csaj peldaul már nem ilyen) de mindesetre merd fel hogy all hozzad a csaj, idegesited-e vagy sem. Sok sikert! :)
2017. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy sok fiúval ez a gond, hogy nem értik, meg hogy a nem az NEM, és még utána is próbálkoznak. Gondolj bele, összejössz vele, aztán azt mondja, hogy nem akar még lefeküdni veled, akkor se hallod meg a szavát?
2017. febr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha tenyleg szereted akkor el tudod engedni
2017. febr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Muszáj.;)

L

2017. febr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Továbra is örömmel fogadom őket.
2017. febr. 26. 10:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Amit neki mondanál azzal nincs probléma. Viszont egyértelműen kiderül, hogy kínos neki a helyzet, és nem viszonozza az érzelmeidet, ezzel viszont van probléma. Sajnos itt a kitartás nem segít. Én a helyedben békén hagynám.
2017. febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Most ha magamból indulok ki, azért nem néznék rád, mert zavarban lennék (ha tetszenél). Lehet, hogy nem érezte magát késznek egy kapcsolatra, de persze az is lehet, hogy tényleg csak a barátod szeretne lenni és nem több.

Mindenesetre fel a fejjel! :)

2017. febr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!