Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Olyan tehetetlen vagyok azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan tehetetlen vagyok azt se tudom már lassan mi van?

Figyelt kérdés

Segítsetek már. Egyszerűen hülyét kapok, lassan már azt se tudom mit akarok. Long story short:

Idén kezdtem a 12. osztályt. Jött a suliba egy lány, aki 9-es. 3 hétig én annyit vettem észre, hogy de jól néz ki. Ennyi. Aztán egyik nap (szeptember 25.) meghülyültem és ráírtam, nemám odamentem volna vagy valami, nem, ráírtam. Beszélgettünk egy pár napig, mindig írta, hogy nyugodtan menjek oda, de mondom én nem merek, meg ilyenek. Mindig halogattam és sose mentem oda hozzá. Mondta, hogy nem akar kapcsolatot, mert van neki egy pasija, de közben mégsincs, nem tudja, néha együtt vannak, de mégse, mert csak haver meg ilyenek. Ki érti ezt? :D

Mind1, akkor annyiba maradt kb. a beszélgetés, suliba meg csak köszönünk egymásnak és ennyi, szörnyű!!! :/

Valahogy ezt kibírtam és nem mondom, hogy enyhültek volna az érzéseim, de kezdtem beletörődni. És akkor én barom meg 1 hete b.az.meg megint ráírtam valamiért, akkor beszélgettünk is, tök jó volt, meg minden. Aztán most megint tök hülyének érzem magam, a franc kivan már. Megint tök szerelmes vagyok, meg ilyenek.

Nem tudok semmit se kezdeni a helyzettel. Odamenni nem merek, mert úgyse akar tőlem semmit és csak mégszarabbul lennék, de azt se bírom már, hogy nincs semmi.

Azt se tudom most jó lenne-e ha összejönnek (tök különböző stílusunk van pl), bár úgyse fogunk, azt se tudom erőltessem-e a dolgot, azt se tudom hagyjam-e a francba. Tiszta hülye vagyok, nem mondom, hogy bánom, hogy ráírtam először, de nem tudom, lehet nem kellett volna.


Már azt se tudom mit akartam kérdezni, lehet nem is akartam semmit, de legalább kiírtam magamból, bár így se jobb, mert most megint ezen kattogok. :D

18/F



2017. márc. 2. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
velem is ugyan ez a helyzet csak 2 évvel fiatalabb vagyok:(
2017. márc. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Részvétem :/
2017. márc. 2. 19:17
 3/5 anonim válasza:
Na figyelj. Menj oda hozzá és mondd meg neki hogy szerelmes vagy belé. Az hogy hányan hallják az mindegy. És tuti félsz attól hogy egy kretén megtudja és elkezd basztatni. Ekkor kell mondani a kreténeknek hogy én legalább megpróbáltam. Mert van egy óriási különbség a kretén és a normál között. A kretén azokbol a csajokbol válogat akiröl tudja hogy szeretne vele járni. A normál mint te pedig azt próbálja megszerezni aki tetszik neki. Remélm érted a különbséget. Szoval semmi gáz ha más hallja. Mondd el neki. Semmit se veszíthetsz. Küzdj a nagy ő ért és értékelni fogja. És azt is értékelni fogja hogy el merted mondani neki.(amennyiben nem egy hülye ..... ról van szó) és ha ugyan úgy csak barát akar lenni akkor se vesztettél semmit.
2017. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen menj oda hozzá személyesen és kérdezd meg, mit akar. Ha bejössz neki, hívd el valahova, de ne hagyd a francba. Csak egy jótanács.. 15/l
2017. márc. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Facen már egy csomót beszéltem vele, ott már világossá vált, hogy nem akar kapcsolatot, mert együtt is van valalivel meg nem is, mindegy. Közben meg mégis összejött valakivel a suliban :D

Úgyhogy ez az elhívni valahova nem fog bejönni.

2017. márc. 7. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!