Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Teljesen tehetetlen vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tehetetlen vagyok, mi lenne jó ötlet?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes lettem.. Iszonyatosan.. Egészen közeledett hozzám, sokszor megölelt, jött velem mindenhova, simogatott, átkarolt, az ujjait az enyémre kulcsolta... Ez volt akkor, amikor megismertem, azóta eltelt majdnem egy hónap, és nem megy ki a fejemből. Többször is találkoztunk azóta a társasággal, amiben ő is meg én is benne vagyunk, ezáltal ismertem meg. És még mindig olyan jeleket ad, például ha lemaradok a többiektől, mindig lassabban jön velem, meg ha állunk és beszélgetünk, mindig engem néz, nem a többieket, és ha ránézek elkapja a tekintetét... Ha elköszönünk mindig megöleljük egymást, olyankor megsimogatja a hátam és azt mondja vigyázzak magamra, múltkor pedig társasoztunk haverokkal, és egymás mellett ültünk, mindig úgy adta ide a kockát, hogy összeérjen a kezünk... Viszont azóta kiderült, hogy barátnője van, aki elég messze lakik tőle:/ interneten viszont néha elég távolságtartó, és ritkán ír rám, általában én írok, de olyankor válaszol amint tud. Szerintetek érezhet valamit, vagy megint csak én nyilvánítok érzelmeket? Mellesleg ő nem tudja hogy én szeretem. Nagyon jó személyisége van, egyezik a stílusunk (rock), zenei ízlésünk, és még sok más.. Mit kéne tennem, hogy kiderüljön tetszem e neki? És elmondjam neki hogy én szeretnék tőle többet? Mit tegyek? Segítsetek:c 17/L ő 21/F Bocsi a hosszú leírásért, előre is köszi a válaszokat
2015. nov. 24. 22:02
 1/1 anonim ***** válasza:
egyértelmű jeleket adott, hogy téged akar, kérdés, hogy csak trófeának kellesz-e, vagy komolyan gondolja veled, ezt tisztázni kéne vele, valószínű facen azért nem ír gyakran, mert annak nyoma van.
2015. nov. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!