Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kezdjek ezzel a helyzettel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel? Olyan tehetetlen vagyok!

Figyelt kérdés

Az van, hogy ha van egy barátnőm.. És neki tetszik valaki, folyton rola beszél.. Akkor valahogy nekem egyből bele kell avatkoznom, ráïrok és azóta beszélünk.. (Igazábol kicsit sem tetszik a srác), de úgy érzem hogy kell nekem! Minden kapcsolatot tönkre teszek! Nem birom elviselni, hogy ha valakinek van barátja! Vagyis elbirom viselni! De erről olyan nehéz beszélnem😰 a lényeg az, hogy ha a barátnőm együtt van egy sráccal vagy ha bejön neki, akkor nekem is egyből kell!! Kérlek segitsetek, ha kell akkor uziben! De aprimitiv válaszokat hanyagoljátok! Köszi!

(NE HARAGUDJATOK A HELYESÍRÁSI HIBÁKÉRT!!!)



2015. dec. 15. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy. Hogy lehet az, hogy neked vannak még barátaid? Te tárgyként tekintesz az emberekre és birtokolni akarod őket?...
2015. dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebben senki nem tud itt segíteni. Magadat kell kontrollálnod, bár nem tudom, hogy miért jó neked ez, amit csinálsz.

Vagy talán, ha szerzel magadnak egy barátot, akkor leszoksz erről a kényszeres rombolásról.

2015. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem! Dehogy! Egyaltalan nem errol van szo!!!
2015. dec. 15. 21:14
 4/9 anonim válasza:
Dehogynem. Gondolom nem bírod elfogadni azt, ha valaki boldog, vagy valakinek jó. Nagy lelki sérelmek vannak emögött.
2015. dec. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolkodj mielőtt le akarsz rombolni egy kapcsolatot. Nem, ez tényleg nem normális. Valamit elnyomsz vagy elnyomtál magadban és ez így vetődik ki. Szerintem.
2015. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A mi primitív válaszaink a te primitívségedhez képest sehol sincsenek :)
2015. dec. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
irigy vagy rájuk, mert nekik összejött az ami neked eddig nem.
2015. dec. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon szomorú jelenség, és sajnos volt 'szerencsém' közelről megtapasztalni egy ilyen barátságot. Szerencsére nem vagyok közvetlen érintett, viszont a húgom barátnője állandóan ezt csinálja- mondanom se kell, állandóan bántja a húgomat.. Te barátnőként tekintesz magadra? Semmi ítélkezés, csak kérdéseket teszek fel, válaszold meg kérlek. Szóval.. Mit tennél ha fordított eset lenne? Hogyan esne ha a barátnőd elszereti a szíved választottját? Hogy veszed észre hogy tetszik a fiú, esetleg kényszert érzel a kontárkodáshoz? Utolsó kérdésem pedig az, hogy mennyi idős vagy?


Ez egy nagyon komoly dolog, ami sok sok fájdalomhoz vezet mind a te részedről, mint a környezetedben élőkéről. Sürgősen változtass, például ne írj rá a fiúra!! Ne lépj kapcsolatba vele, és máris kicsit könnyebb. Még egyszer mondom, nem ítélkezek, de szeretném hogyha tiszta lenne előtted hogy nagyon nem szép dolog az, amit csinálsz, sőt.

2015. dec. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
...
2015. dec. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!