Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen elrontottam? Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen elrontottam? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Jó ideje ,nagyon tetszik egy srác aki iskolatársam (eggyel felettem jár ,ő végzős).

Pár hónapja vettem észre azt hogy sokszor néz ,ha egymás közelébe értünk lehajtotta a fejét. Magyin el voltam keseredve ,mert úgy éreztem hogy tetszem neki (persze biztosra nem vettem) de nem lépett. Bár személyesen nem ismerem ,de gyakran látom a barátaival ill. ezt-azt hallottam róla ismerősöktől és az alapján nagyon szimpatikus.

Szóval megemlítettem eht egy barátnőmnek aki régről ismeri. És megbeszéltük hogy egy iskolai ürüggyel ráírok ,ez a barátnőm pedig segít megfogalmazni ill. ő az "összekötő kapocs".

Azonban mivel nem ismerem a srácot ,nem is ismerősöm ezért a barátnőm bejelölte helyettem (az én fiókommal) de a srác csak olyanokat jelöl vissza akiket tényleg ismer.

És ha nem jelöl vissza ,gáz neki így írni?


Tudom hogy szánalmas ,hogy 17 éves létemre ,nem merek odamenni egy iskolatársamhoz ,de nincsen annyi önbizalmam. A másik pedig az hogy mivel sokáig rá se mertem nézni ezért félek hogy azt hiszi nem tetszik nekem. Úgy érzem erről már lemaradtam. Vagy nem?

Mit tegyek?



2017. márc. 2. 19:30
 1/2 nikolett1039 válasza:
Nem ismerem a srácot én sem! Én egy eléggé magabiztos személy vagyok. Én ráírnék , ha ennyire tetszene valaki, lehet, hogy pitiáner üggyel de megtenném. A srácok szeretik a magabiztos mosolygó lányokat sőt azt is jobban szeretik, ha a lány kezdeményez. Megvoltak régen az etiket szabályok, mit kéne tenni egy fiúnak de ezek ma már nincsenek nagyon életben. Én minden esetre mindig kézbe veszem az irányítás így legalább nem eshetek akkorát pofára, ha mégsem ,ha meg igen akkor meg nyert ügy :)
2017. márc. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Visszajelölt és meg is van mit írnék csak nem tudom hogyan fogalmazzam meg :D
2017. márc. 2. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!