Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Részletek lent!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik. Készültem neki elmondani, "haverjaim" (akik most már nem azok sajnálkozhatnak akárhogy) lefogtak, odahívták és el kezdték ordítani, hogy tetszik nekem... Szerintem most utál. Mit csináljak?

2017. márc. 3. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
igazából ebből még simán előnyt is kovácsolhatsz, szóval nem feltétlen kell megutálnod őket, egy ilyen hogy is mondjam "fiús" szivatással, gondolom olyan 14 év körüli lehetsz, NEM BÁNTÁSBÓL! szóval ezért nem tudod a helyzetet megfelelően kezelni, nem hiszem hogy megutál mert tetszel neki, gondolj bele, ha ugyanezt élnéd át de mondjuk egy lánytól hallod attól még jó hallani a bókot, a lányok szeretik a külső megerősítést, sőt mindenki ígényli csak valaki nem mutatja ki , de attól még egy-egy pozitív megjegyzéssel simán kedvére tehetsz valakinek, ha nem vagy "hangember" így mondják igaz? akkor odamész aztán udvarolsz neki.
2017. márc. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igazából visszagondolva lány osztálytársaim elvileg beszéltek a csajjal és azt mondta bejövök neki! Remélem lesz belőle valami! :)
2017. márc. 3. 17:31
 3/6 A kérdező kommentje:
De ez akkor is k*csögség volt... Végre bátorságot szereztem 3-4 hónap után ezek meg elrontják.
2017. márc. 3. 17:51
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy csak hétfőn találkozunk és csak hétfőn tudjuk megbeszélni ezt... Túlságosan várom és nem tudok aludni. Mit csináljak? :(
2017. márc. 3. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Kis szerelmes. 😂😊 nem bántás

Szerintem ez cuki de figyi ha tetszell neki akkor oké. Ne izgulj a dolgok mennem maguktól.

2017. márc. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! :) Újra én! Minden ment simán! vittem neki egy kis ajándékot, megtudakoltam, hogy ez most hogy van és jó lett minden! :)
2017. márc. 6. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!