Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy fiú aki sokáig udvarolt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú aki sokáig udvarolt, imádott, szerelmes leveleket írt nekem most már tényleg megutált?

Figyelt kérdés

Sokáig visszautasítottam, jó tudom én is hülye voltam de akkor is. Most már rájöttem erre én is, és el is mondtam neki.

De nem tudom mi történt, azt hittem örülni fog neki, hogy már vele akarok lenni.

Erre rendesen kiborult mindenki előtt, azt mondta, hogy ő bizony egy filmmel és egy doboz popcorn-al boldogabb minthogy újra átessen azokon a dolgokon amiket vele tettem.

Hogy egy jó kajálás nálam ezerszer többet ér.

Utána pedig rendesen beégetett, hogy bénák a ruháim, szürke egér csaj vagyok, az élet legapróbb jelét is nélkülözöm.

Nincs lelkem se, meg menjek vissza azokhoz a hapsikhoz akik csak kihasználtak, az való nekem.

Ez nagyon bánt, mert már beleszerettem, csak félek végleg meggyűlölt.

Így van???


2017. márc. 6. 16:02
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%

Én pontosan ugyan így voltam egy lánnyal. Mentem utána mint egy hülye, igaz ő ezt ki is használta, meg direkt csak húzott, tetette, hogy köztünk lejet is valami. Amikor meguntam ezt a játszadozását mondtam neki, hogy viszontlátásra, engem többet nem érdekelsz.

Ha most valamikor megkeresne, ugyanúgy hajtanám el, mint akkor. Soha többet nem bocsájtok meg neki és nem is keresem a társaságát, mert csak egy lelki szemetesnek használt.

És az az én véleményem, hogy te is megérdemled a sorsod, legalább megtudod milyen, amikor te akarod, te mész úgy utána mint egy kiskutya, de ő nem akar téged.

Jó lenne ha már leszállnátok a földre....

2017. márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!