Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 13 eves vagyok, a fiu aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 eves vagyok, a fiu aki tetszik 15. Tetszek neki es nekem is tetszik, de en 13 evesen nem szeretnek baratot. Mitcsinaljak?

Figyelt kérdés
Egy taborba imertem meg,talalkozgattunk is,mindig o irt ram facebookon,es egy ido utan mar nem irt,es nem tudom h meg tetszem-e neki...En osszejonnek vele,de meg nem erzem szukseget annak,h nekem legyen baratom,de tetszik nekem,es o az elso akibe szerelmes vagyokxddd nagyon fura xd rairni nem merek,o nem ir,nem tudom mit csinaljak.Utoljara januar 1-jen beszeltem vele,es mar hianyzik 😅

2017. márc. 6. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
A "tetszik" es a "szeretem" nem ugyanaz
2017. márc. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jo,nekem igen xd
2017. márc. 6. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Hát lehet, hogy neked igen, de neked se :'D

Ebből látszik, hogy éretlen vagy ahhoz, hogy pasid legyen. Menj vissza babázni, rád fér ;)

2017. márc. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
??Tetszik de nem akarod hogy a barátod legyen??wtf?
2017. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!