Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác az osztályban és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác az osztályban és elég jóban vagyunk lehetne is valami de van egy csaj aki kirakja a mellét és úgy nyomul a srácra mint a szar adjatok pár tippet hogy hogyan flörtöljek? A sráccal

Figyelt kérdés
A srác pedig azt a lányt nagyon kedveli. ma rám írt csak úgy és azt hittem hogy érdeklem (érdeklem is csak nem annyira mint a másik csajt) de a végén a beszélgetésünk abba zuhant hogy ő szerinte milyen tökéletes az a csaj és hogy rohadt jól néz ki (amúgy ezeket minden fiú így gondolja) És nem értem miért pont az a nemmondomkimilyencsaj kell neki (és mindenkinek) mit tegyek? Hogyan közeledjek a sráchoz? Hogyan flörtöljek vele? Hogy hívjam magamra föl a figyelmet? Amúgy (nő ego) nem vagyok ronda és a testemmel is megvagyok elégedve de nem értem miért pont ő kell neki és nem én

2017. márc. 6. 21:27
 1/4 anonim válasza:

Ha a srác nem olyan beállítottságú, hogy azokat a lányokat keresi, akiket nem néz meg mindenkit és a melles lányokra bukik, sokmindent nem tudsz tenni. Idővel nem fogja érdekelni, ha csak az idomai fogták meg a lányban, de semmi mást nem kedvel benne (persze ez a fiútól függ, hogy miért ítéli szépnek).

Viszont próbálj vele többet lenni, olyan dolgokat csinálni, amiket ő is szeret (tipikus dolgokat), illetve egy a fontos, amit ne tegyél: ne süllyedj le a másik lány szintjére és maradj egyedi, mert ha a srácnak nem kellesz így, akkor nem érdemel meg! :)

2017. márc. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy valami észlény, lehet ezért, bár a másik csaj se, de lehet jobban néz ki. Mindenesetre állj sorba a srácnál nehogy megtudd milyen érzés mikor első vagy.
2017. márc. 7. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi az hogy nem vagyok egy észlény?! Én csak feltettem ezt a kérdést. Ha problémád van ezzel a kérdéssel, kérlek ne válaszolj, vagy csak ne offolgass mert nem segítesz semmit.
2017. márc. 7. 19:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2021. okt. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!