Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért leszek ilyen könnyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért leszek ilyen könnyen szerelmes?

Figyelt kérdés
Egy fiú mond nekem valami kedveset és máris bejön. Már kezd nagyom idegesíteni. Mit csináljak? Vagy ez így normális?

2017. márc. 8. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Azt mondom hogy ez kamaszkorba vagy akkor amikor nincs tapasztalata az embernek normális.
2017. márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia énis ilyen vagyok, de szerintem félreérted.Ez nem igazán szerelem csak inkább vágysz calakire, vagy vonzónak találod, vagy tetszik neked, DE mivel (legalább is az én esetembe) egyszerre akár több fiúval is van/vagy/ nagyon gyorsan változik hogy ki irant érzed ezt.. ez nem szerelem csak apró fellángolás.Remélem érted mire gondoltam. 15/L
2017. márc. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!