Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A volt exemmel megint jóba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt exemmel megint jóba vagyunk. Elhívtam külföldre, belement. Égő ha az exeddel mész nyaralni? (barátként lehetséges? )

Figyelt kérdés
Tavaly egy lánnyal összejöttem, rövid idő alatt szakítottunk,(alig ismertük egymást, minden gyors volt) fél évig szenvedtem miatta(ez idő alatt nem is beszéltünk) de most január óta mindnap beszélek vele, naggyon sokat... Élőben és interneten is. Belémszeretett... És attól félrk hogy én is... Elhívtam őt külföldi nyaralásra és belement... Szülei is megengedték hogy eljöjjön velem..(2hétre) mennyire ciki ha elmegyek vele külföldre elég sok időre és nem vagyunk együtt, csak barátok?(tudom... Nyárig elég sok minden változik, de ez nem hiszem. Vagyis elfog jönni)

2017. márc. 9. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Égőnek nem égő (hát nem is villanykörte :D), az ilyen félbeszakadt kapcsolatokat lehet a legjobban újrakezdeni.

Próbjad meg, 2 hét sok idő, és külföld, ahol nincs semmi hátráltató tényező (barátok, szülők, iskola, távolság köztetek, stb.) ott bármi megtörténhet. Az volt, hogy auért váltatok, mert gyorsan ment az egész. Na akkor most itt az ideje ismerkedni...

1*/F

2017. márc. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*Próbáljad meg (telón túl közel van a "l" a backspace-hez XD)
2017. márc. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az az égő, hogy mások véleményét fontosabbnak tartod, mint a saját magad érzéseit.

Egyrészt: miért lenne égő, ha jó barátod lett az, aki egykor a mindened volt? Ebben mi az égő?

Másrészt meg ki szerint az?

Nekem a legjobb barátom az exem. Akivel mindent megbeszélhetek, és akivel bármikor számíthatunk egymásra. Érdekel, hogy más mit gondol? Dehogy. Nem fogok egy idegen kedvéért lerombolni egy barátságot. :D

Egyébként meg a ti esetetekben az sincs kizárva, hogy addig összejöjjetek. ;)

2017. márc. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszpkat :)

Igazatok van :D

És abban is hogy addigra összejövünk

Már lassan 2 hónapja együtt vagyunk :D

2017. máj. 28. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!