Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, otthon csirkéket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, otthon csirkéket tartanak. Ez egy dolog de meghallgatjátok fájdalmas történetemet? Hogy bizonyítsak neki?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon szerelmes vagyok a lányba, sokszor adtam jelét neki.

Egy osztály, csak sajna én az osztály bohóca vagyok, mert állandóan viccelődök így nem vesz engem komolyan.

Másfél ebben a traumában szenvedek, reggel már félek ha látom és jön, mert mióta kezdtem úgymond "rányomulni" már agresszív lett és egyszer tökön is rúgott pedig semmi nem volt.

Csokit vittem neki tegnap nőnapra, akkor is azt hitte poénkodok pedig nem :(

Akkor rúgott tökön és elmondta, hogy van egy kakasuk akit mennyire utál, mert megszokta kergetni.

Meg, hogy már kérdezte a falu papját arról, hogy szabad-e olyat kívánni, hogy harapja el a róka a kakas nyakát egyik éjjel.

Meg, hogy én olyan vagyok mint a kakas.


A lányról annyit, hogy nem szeret viccelődni, nagyon komoly és igazából kezdetektől fogva érzett ellenem ezek miatt.

De ha nem tudok változni?

Ma is leöntöttem magamat a szörpömmel, véletlenül, de úgy megszokta mindenki pojáca sorsomat, hogy azt hitték újabb "széria" kezdődik.


Hogyan adjam a lány tudtára, hogy komolyak szándékaim ha már mindent próbáltam???


2017. márc. 9. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem szeretne tőled semmit. Sajnálattal olvastam a sztoridat, talán annyit kellene megpróbálnod, hogy személyesen neki mondod, hogy más nem hallja, közben hangsúlyozva, hogy nagyon is komolyan gondolod.
2017. márc. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Valószínűleg így van :(

Sok lány szereti, hogy poénkodok de Ő nagyon komoly lány.

Pedig foglalkozom én komoly dolgokkal is.

Követem a világ dolgait.


Többen mondták nem hozzám való, pedig én nem is úgy gúnyolódok például:

-szőke haja van és ilyen szőke nős vicceket nem mondok soha, mindig ügyelek, hogy ne sértsem meg de hiába.


Kolonc vagyok neki...

2017. márc. 9. 19:18
 3/5 anonim válasza:
100%

Hát öcskös, jól ki húztad a rövidebbet. :D

De semmi baj velem is ilyesmi volt, csak nekem még anno merszem se volt oda menni ahhoz aki be jött nekem.


Én azt mondom hogy hagyd ezt a lányt, még nem való neked sőt hogyha tökön is rúgott akkor már tényleg eléggé kemény lehet.


De amit most tehetsz az hogy javítasz egy kicsit magadon. Ne poénkodj annyit és figyelj oda jobban mit csinálsz és hogyan. Mutass egy kicsit ebből az oldaladból amilyen akkor voltál amikor le írtad a történetedet. Tudom azt írtad hogy nem tudsz megváltozni de figyelj ha a jövőben is ilyen leszel akkor az bizony szopacs lesz. És hogyha mondjuk komolyodsz akkor meg fogsz változni és az látszani fog.

Ez lehet hogy időt fog igénybe venni. De ne legyél azért túl komoly, legyél olyan faszásan laza is mellette. B)


És majd akkor ha megkomolyodsz lehet hogy mondjuk akkor te fogsz be jönni neki, de az is lehet hogy neked akkor majd más fog tetszeni.


Igazából csak annyit mondok hogy kicsit próbálj meg komolyodni és aztán az idő meg el fogja dönteni a dolgokat. :)

2017. márc. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod :)
2017. márc. 9. 22:03
 5/5 anonim válasza:
Hát ez ku*rv@ jo😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2017. márc. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!