Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejön egy srac?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön egy srac?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szilveszterkor megismerkedtem egy fiúval, váltottunk pár szót, lehívott tűzijátékot nézni.

Bejelöltem facebookon pár napja, visszajelölt, pár napra rá pedig találtam egy kérdést itt Gyakorin, amit szerintem ő írt, mert minden megegyezik.

Most akkor bejövök neki?

Hogyan beszélgessek vele?

H€lp me gajz

15 l



#gigaparty #deákkéttan
2017. márc. 10. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Lattam azt a kerdest es irj ra hatha lesz valami. Istenem de cuki lenne ha lenne valami 😍 sok szerencseet es majd ples mondd meg mi volt
2017. márc. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hát ha személyesen már beszéltetek, akkor szerintem igazán nincs félnivalód. Írj rá, és kezd mondjuk egy egyszerű sziával, ezután pedig ha egymásra tudtatok hangolódni egyszerű dolgod lesz.

A lényeg, hogy azt írd amit gondolsz, ne azt amiről azt gondolod tetszene neki. Légy aranyos, kedves, humoros és hódíts! ;)

2017. márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1, eltudod küldeni nekem azt a kérdést?
2017. márc. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!