Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik már megtalálták az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már megtalálták az igazit: ti már az ismerkedéskor éreztétek, hogy Ő lesz az igazi?

Figyelt kérdés
Bár ezt a legtöbb kapcsolatban így gondolja az ember, de akik már hosszabb ideje együtt vannak, és még mindig egymást tekintik az igazinak, ők éreztek valami különleges dolgot, valami teljesen mást, mint a többi kapcsolatuk során?
2016. máj. 26. 13:50
 1/7 cukilányka 0.0 ***** válasza:
92%

Sajnos már több igazit is megtaláltam, úgy cakkumpakk megnyílt a szívcsakránk, aztán tovább inkább nem írom le itt, esetleg max priviben... :)


20/L

2016. máj. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem ereztem az elejen. Kesobb ahogy megismertem a belso tulajdonsagait ugy szerettem bele fokozatosan
2016. máj. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen :)
2016. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érezni éreztem, de nem akartam hagyni, hogy ez az érzés meggyőzzön. Abban viszont kezdettől biztos voltam, hogy soha még nem találkoztam senkivel, akivel ennyi közös témánk lenne.
2016. máj. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, mindenre máshogy reagált, a megszokottól eltérő volt a viselkedése. Rám is máshogy hatott, velem másképp viselkedett, mint a többiekkel, ő más volt, de nem tudtam mi ez sokáig. Nem tudtam értelmezni kezdettől.
2016. máj. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismertük egymást egy ideje, akkor még nem tett rám mély benyomást. Amikor először találkoztunk kettesben, akkor éreztem, hogy nagyon egy hullámhosszon vagyunk, és tudtam, hogy őt akarom. De ez inkább csak lehetőségként fogalmazódot meg bennem. A szerelem érzése fokozatosan alakult ki a kapcsolatban.
2016. máj. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen ráadásul már személyes találka előtt!:-)

Igy is lett 2 éve vagyunk együtt és jövőre esküvő.

Ritka szoros a kapcsolatunk és szinte mindenben apróságokban is egyezünk. Igazi lelki társak vagyunk és néha ijesztő mennyire érezzük a másikat akkor is ha nem vagyunk együtt.

2016. máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!