Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti éreztétek az IGAZIRÓL,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éreztétek az IGAZIRÓL, hogy Ő AZ?

Figyelt kérdés
Vagy volt már olyan, hogy azt hittétek, megtaláltátok az igazit, őszintén hittetek benne, de mégsem jött össze vele a dolog?

2016. szept. 18. 18:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Sok lánynál éreztem már. Egyikkel sem lett semmi sem.
2016. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem letezik olyan hogy igazi, ahogy a szalmazsak sem letezik.
2016. szept. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Nem létezik igazi.
2016. szept. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Titusztitusz ***** válasza:
Hogyne...Volt sok ilyenben részem egykoron...Mivelhát volt rengeteg "igazi" hölgy is az életemben...Viszont feleségem meg ugye csak egy lehet...
2016. szept. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
#4 lehet több is, csak ahhoz el kell válni egy párszor
2016. szept. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Titusztitusz ***** válasza:
0%
5-ös...Igazad van,de nekem egyellőre nincs semmi okom arra,hogy elválljak...Meg a múltban sem volt soha...Ugyanis abban a szerencsés helyzetben vagyok,hogy a 7 nagy szerelmem közzül a nejem az egyik...Ígyhát nem vesztek vele semmit,ha Ő a nejem konkrétan...Bár az kétségtelen hogy sajnálom a többi hölgyet is,dehát mi a csudát lehet tenni? Hétfelé nem szakadhatok,ahogy mondani szokás...
2016. szept. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs olyan, hogy igazi. Olyan van, hogy közösen fejlesztitek és tápláljátok a kapcsolatotokat, akkor igen, ő az igazi.


De az, hogy most vannak közös tervek például, az még kevés. Néha áldom az Istent, hogy nem valósult meg 1-2 dolog a régebbi kapcsolataimban.

2016. szept. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Eddig azt hittem, minden ilyen varázslatosan működik... De persze ez a reálisabb.
2016. szept. 18. 19:06
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Az idők során változunk, a körülményeink, elvárásaink is változnak.


Egy hosszabb élet alatt sokféle embert szeretünk.

2016. szept. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Titusztitusz ***** válasza:
Kérdező...De most őszintén...Ha valakinek van több "élete szerelme" is,de felesége CSAK EGY LEHET,akkor az ILYEN ILLETŐ szerinted mit tehetne? Vagy mit tud tenni? NEKED van valami javaslatod ilyen helyzetre?(A leszavazáson kívül persze...)
2016. szept. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!