Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ti éreztétek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti éreztétek már azt, hogy nagy lúzerek vagytok, önmagatokat siratjátok, mert nem jön az igazi szerelem? Illetve mennyi ideig lehet bírni szerelem nélkül?

Figyelt kérdés
2016. dec. 31. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek hullàmzo a kedélyàllapota, tehàt lehetnek ilyen pillanatai. Na de az a fontos, ne engedjuk sokàig, ne sullyedni el benne.
2016. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem éreztem sose ilyet, annyira nem is vágytam rá eddig. Majd egyszer lesz olyan is.
2016. dec. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, soha! Bármeddig bírom szerelem nélkül, sok minden van ami hiányzik az életemből, a párkapcsolat valahol a lista legvégén foglal helyet.
2016. dec. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem most az elején, mert nagyon beleszerettem valakibe sajnos, aki ezt nem viszonozza.
2016. dec. 31. 13:15
 5/5 anonim válasza:
Ezt nem értem az emberekben. Mi az hogy o nem viszonozza? Mit viszonozna mikor meg nem is kavartok? Nem kell beszarni..csak azert mert vonz a csaj..csak legy laza es magabiztos aztán végezd a dolgod..ha kíváncsi vagy en hogy kezdenem nyugottan irj privit.
2017. márc. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!